У скарбничці збірної золото і срібло

штанга_сайтЗ 24 по 28 лютого у Чернігові проходив Кубок України з важкої атлетики. У турнірі брали участь представники 22 областей України. На чернігівському помості боролися більше 200 найсильніших спортсменів. А до складу збірної Херсонської області увійшли випускники та учні Скадовської філії ХВУФК.

Студентка першого курсу ХВУФК, майстер спорту Надія Єфімчук завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 53 кг, піднявши в сумі двоборства 167 кг (73 кг + 94 кг).
У ваговій категорії до 75 кг виступали три наші спортсменки. Золоту медаль виборола майстер спорту міжнародного класу Анна Козенко. Її сума двоборства – 236 кг (105 кг + 131 кг). Друге срібло в скарбничку нашої збірної області принесла майстер спорту Анна Пустоварова, піднявши в сумі двоборства 204 кг (84 кг + 117 кг). Жіноча збірна Херсонської області в командному заліку виборола друге місце.

На Кубку України з важкої атлетики Херсонську область представляли три спортсмени. Майстер спорту Владислав Смирнов, набравши в сумі двоборства 273 кг, посів восьме місце у ваговій категорії до 77 кг. У суперважкій ваговій категорії +105 кг золото завоював Олексій Пономаренко, піднявши в сумі двоборства 395 кг (175 кг + 220 кг). П’ятий результат у цій ваговій категорії показав наш молодий спортсмен Микита Прошинський. Його результат – 359 кг.
Тренують спортсменів ЗТУ Павло і Галина Пастухи та Ольга Дьячкова.

Велику фінансову допомогу у підготовці та участі наших спортсменів у Кубку України надала федерація важкої атлетики м. Скадовська в особі віце-президента Юрія Палюха.