У відпустку… на власне весілля

vesillya-ato_sajtУсім відомо, що допоки наші хлопці захищають рідну Україну, вдома на них чекають батьки, дружини та діти. А от 23-річного Максима Павлишена з села Таврія з нетерпінням чекала 21-річна наречена Анастасія. Днями хлопець приїхав з військової служби усього на 4 дні, щоб зіграти весілля.

Молода пара зареєструвала шлюб у Скадовському районному відділі ДРАЦСу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області 24 вересня. Весільний обряд у кращих українських традиціях, який провела спеціаліст Алла Анатоліївна Овчаренко, розчулив не лише молодят, а й батьків та численних гостей. Наречені обмінялися обручками і присяглися один одному розділити навпіл усі радощі і випробування, якими сповнене людське життя.

Максим Павлишен несе військову службу з 2013 року. Пішов за призовом як строковик, та оскільки на сході триває неоголошена війна, хлопець продовжує виконувати військовий обов’язок перед державою на час ведення антитерористичної операції. З Анастасією познайомився півроку тому, коли дівчина приїхала з Черкаської області на роботу до села Таврія. Покохали один одного з першого погляду.

Тож бажаємо молодятам терпіння, відданої любові і довгого щасливого подружнього життя під безхмарним небом України!

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення