Учасники АТО та їх родини отримають пільги на «комуналку»

Таке рішення прийняли на засіданні виконкому 17 грудня. Було затверджено Порядок надання пільг учасникам антитерористичної операції та їх родинам на комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами м.Скадовська на 2015 рік. Мова йде про послуги комунальних підприємств «Водне господарство» (водопостачання та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) та «Очисні споруди» (водовідведення і вивезення побутових відходів).

Пільги на «комуналку» надаватимуть учасникам АТО та членам їх родин, які зареєстровані у Скадовську, а саме: військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в ході проведення АТО, а також членам сімей загиблих під час участі в АТО та членам сімей померлих внаслідок поранення, отриманого під час участі в АТО.

Скористатися пільгою воїни АТО та їх сім’ї зможуть за місцем реєстрації учасника антитерористичної операції. Для отримання пільги в комунальні підприємства слід подати копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї, копію довідки про безпосередню участь особи в АТО.

Поки що члени виконкому остаточно не визначилися з розміром пільги: або вона складатиме 100%, або близько 70-80%.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення