Улянівці відсвяткували День народження на славу!

peredovicyaУ кожного з нас є своя маленька батьківщина, та в улянівців вона особлива. І не лише тому, що це село здавна славилося працьовитими, талановитими і творчими людьми. Тут особливо шанують, зберігають і донині плекають українські обряди і звичаї. Ось і минулого суботнього вечора зібралися жителі степового краю, аби відпочити від виснажливих буднів і хоч на мить забути про домашні клопоти. Село відзначало своє 92-річчя!

dsc_0027До Улянівського сільського будинку культури завітала майже вся сільська родина, щоб продовжити незмінну традицію – святкування Дня села. А щоб пройшло воно й цього року на високому рівні і надовго всім запам’яталося, заздалегідь добре попрацювали організатори. Це працівники Улянівського СБК та їх колеги з інших закладів культури, місцевого дитсадка, загальноосвітньої школи і соціальної сфери за активної участі та підтримки сільської ради на чолі з сільським головою Надією Твердохліб. Піднесений святковий гамір та гучна музика збирали на свято все більше і більше людей. А коли гості зайшли до будинку культури, виявилося, що ніде й яблуку впасти! У фойє можна було помилуватися яскравими витворами народного мистецтва. Не можна було не помітити фотостенд улянівців різних поколінь: він свідчив, що кожна людина у селі не відірваний від дерева листок, а продовження свого роду, дитя села, нащадок його предків.

dsc_0151Та ще більше приваблювали погляди у глядацькій залі розкішні столи, на яких красувалися з любов’ю приготовані страви. Обіч них юрмилися господині у вишиванках, готові не лише пригостити, а й заспівати пісень і затанцювати. Ведучі Наталія Сумкіна та Ліза Дудченко радісно зустрічали гостей і веселили усіх дотепними сільськими жартами. Одразу ж очільник громади Надія Твердохліб привітала земляків чудовим виконанням пісні і танцем. Духмяним короваєм на вишитому рушнику зустріли почесних гостей маленькі улянівці Валерій Сумкін та Оленка Гритчина. Щоб розділити святковий настрій жителів села, до них приїхали голова райдержадміністрації Віктор Турик, міський голова Олександр Яковлєв та його перший заступник Олександр Грищенко, помічник народного депутата Федора Негоя Вадим Закусило, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець, голова Тарасівської сільської ради Зоя Тимощук. Кожному з них було надано привітальне слово. Висловлені думки гостей були одностайними: вони розповідали, що пишаються улянівською сільською громадою, яка творить історію свого села і дбає про його добробут, про майбутнє нашого краю.

dsc_0307Чудові пісні про рідну землю і кохання, про хліб на столі, хореографічні й театральні постановки подарували глядачам улянівці Валерій Сумкін, Юлія Попадюк, Любов Шара, Люся Кондратюк, Світлана Пастернак, Вікторія Гритчина і Галина Яценко. Та не менше оплесків адресували глядачі народному улянівському поету Івану Опанасовичу Теленику. 85-річний виконавець до сліз зворушив присутніх віршем про матір. Гаряче улянівці вітали і подружжя Сергія Петровича та Олени Федорівни Кравченків, котрі прожили у подружньому житті 55 років. Не забули учасники свята побажати щастя і найменшому земляку – чотиримісячному В’ячеславу Рибасю та його батькам.

dsc_0263Довго вигравало свято усмішками на обличчях людей. Усі куштували короваї, подаровані обласною організацією «Спілка жінок Херсонщини». Святкування відбулося на славу, бо ж зібралися найближчі люди, ті, які працюють заради добробуту села, які народилися, живуть і своїми справами уквітчують рідний край.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення