Упав, отямився – гіпс…

У зв’язку зі складними погодними умовами, морозами та ожеледицею, і пішоходам, і автомобілістам доводиться бути максимально обачними. Цими днями додалося роботи і місцевим травматологам.

gololed_2013За словами Віталія Анатолійовича Березовського, лікаря-травматолога Скадовської центральної районної лікарні, щодня з травмами різноманітної тяжкості та локалізації до медичної установи звертаються 15-20 чоловік. Третина з них – з переломами, що мають ускладнення, і такі постраждалі потребують подальшої госпіталізації.

Станом на 3 лютого у хірургіч-ному відділенні ЦРЛ на лікуванні перебувало двоє хворих з переломами стегнової кістки та ще троє хворих з тяжкими переломами, які потребували операції. Загалом, з початку ожеледиці, до відділення госпіталізовано близько 25 чоловік з ускладненнями, найчастіше травмують руки – про це повідомив лікар-хірург, завіду-ючий відділенням хірургії Скадовської центральної районної лікарні Володимир Петрович Соценко. За його словами люди потрапляють у таку неприємну ситуацію з різних причин: пересування велосипедом в ожеледицю, прогулянка з песиком у завірюху і навіть похід до магазину. Найчастіше травмуються люди літнього віку та занадто активні школярі.

Тому лікарі закликають населення бути надзвичайно обережним на вулиці, завчасно прибирати сніг та посипати сіллю подвір’я. А якщо у вас немає нагальної чи обов’язкової потреби, радше залишіться вдома – до кращої погоди!

Христина Маркушева.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення