Усе найкраще – дітям!

Велике свято відбулось у селі Благодатне цими літніми днями. Головними його «винуватцями» стали наймолодші мешканці громади – вихованці дитсадка «Золотий ключик», а точніше 56 дошкільнят із трьох сіл – Благодатне, Зелене та Грушівка. Коли вони завітали до рідного дитсадка, заклад було просто не впізнати!

IMG_1351Сільські діти мають зростати в умовах, не гірших за ті, якими оточені дітлахи міста – у цьому щиро переконаний голова Благодатненської сільської ради Василь Козак. І не просто переконаний, а в своїй роботі щодня дбає про те, аби в місцевому дитсадку було все, що необхідно малечі і для розвитку, і для гри, і для комфортного перебування. У бюджеті сільради щороку передбачаються кошти на вирішення потреб дошкільного закладу. А якщо з ініціативою допомогти виступає хтось із спонсорів, усі знають, що в першу чергу сільський голова поділиться турботами вихованців місцевого садочка і запропонує підтримати саме їх.

Нинішнє літо для дитсадка ознаменувалося грандіозним ремонтом. На ці потреби з сільського бюджету було виділено більше 300 тис. грн. Суттєву допомогу надав і постійний друг села, меценат, представник ТОВ «Новокиївка» Владислав Барахта. Завдяки цим коштам на подвір’ї закладу було укладено сучасну тротуарну плитку – тепер малеча з приємністю бігатиме новими доріжками. А якщо зайти в дитячі групи, одразу можна подумати, що помилився адресою… В ігрових залах, спальнях і туалетних кімнатах зроблено капітальні ремонти. Стіни сяють свіжою фарбою, на підлозі новий якісний лінолеум, у санвузлах нові кахлі, виблискують білизною нові дитячі умивальники… Чимало сил і праці було вкладено колективом дитсадка на чолі із завідувачем Ольгою Хоменюк. Під час ремонту педагоги разом із технічним персоналом, мабуть, освоїли ще одну професію – будівельника широкого профілю.

IMG_1385Відкриття дитсадка після ремонту зібрало багатьох людей і стало святом для всього села. За традицією першим серед гостей слово було надано ігумену Лаврентію. Духовний наставник громади не лише щиро привітав усіх з такою подією, а й дуже влучно порівняв дитячий садок з вуликом, повним малечі, а вихователів – із працелюбними бджолами, які згуртовують дітлахів, вчать їх доброти та інших моральних чеснот.

Також із поздоровленнями і дарунками у гості до «Золотого ключика» завітали начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Дудченко, завідувач районного методичного кабінету Наталія Білоус, методист дошкільної освіти районного методичного кабінету Олена Панченко, методист міського дитсадка №3 «Дзвіночок» Любов Лошакова. Свято не було б святом без сільського голови Василя Козака – він не просто привітав усіх із завершенням ремонту, а й запевнив, що інші потреби дитсадка також перебувають на постійному контролі й обов’язково будуть втілені в життя цієї осені.

IMG_1392– Сьогодні я почуваюся найщасливішою людиною у світі, – звернувся Василь Козак до присутніх. – Після довгих канікул ми нарешті приймаємо дітей до садочка. Я згадую перші дні, коли починався ремонт, коли обдирали стіни… Було таке відчуття, що все це триватиме вічність. Але, як кажуть у народі, очі бояться, а руки роблять. Я низько вклоняюся всьому колективу дитсадка «Золотий ключик», тому що чимало робіт здійснено саме їхніми руками. Загалом скажу ось що: поки тривав ремонт, бувало все, але за цей час я зрозумів головне – ми дійсно одна велика родина.

Привітав дитсадок із закінченням ремонту й меценат Владислав Барахта. Він, як завжди, полюбляє дарувати малечі незабутні сюрпризи. І цього разу Владислав Володимирович прийшов не сам, а зі справжнім чарівником. На порозі дитсадка розгорнулося небачене видовище. І той, хто досі не вірив у дива, цього дня у них точно повірив. Ну а найбільше диво на малечу та їх батьків очікувало, коли вони переступили поріг дитсадка і завітали у групи. Їх враження можна було і побачити в сяючих очах, і почути з перших вуст у короткому інтерв’ю для нашої газети.

– Ми дуже задоволені і раді за наших діток. Усе зроблено просто чудово. З приємністю будемо вести малечу до садочка, – поділилася думками Крістіна Пулінець.

– Усе дуже дивовижно, просто не віриться… Стільки роботи виконано, – зауважила Наталія Тихонська. – У нашій родині до садочка ходиться двоє діточок, двох та п’яти рочків. А тому для мене, як для мами, дуже важливо, що в цих стінах мої донечки почуваються, як удома.

Ще багато добрих, теплих слів лунало того дня у стінах і на подвір’ї дитсадка на адресу сільського голови Василя Козака, спонсора Владислава Барахти, колективу закладу на чолі з Ольгою Хоменюк. Безперечно, усі ці слова були сповнені вдячності за турботу про сільську малечу, за небайдужість до життя підростаючого покоління і просто за велике добре серце, що мають ці люди. Василь Козак на всі ці подяки відповідає щиро: «Якщо не ми, то хто? Це ж діти нашої громади! Вони виростуть і, я сподіваюся, так само захочуть зробити щось добре для свого села».

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення