Усе про субсидії

Кілька фактів про призначення субсидії

Анонс 1_сайтСубсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається одному з членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг. Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, в яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

Станом на 9 вересня за субсидіями, які призначаються за спрощеною формою, до управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації звернулися 4424 особи.

Обраховано заяви за період звернень до 10 липня 2015 року включно. Субсидії призначено 3060 громадянам, що становить 69% від загальної кількості поданих заяв.

Наразі проводиться обрахунок субсидій за заявами, що подані за період з 10 по 15 липня 2015 року.

Субсидія надається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. При цьому її розмір розраховується окремо на опалювальний (з 1 жовтня по 30 квітня) та неопалювальний (з 1 травня по 30 вересня) періоди.

Громадяни, які одержували субсидію протягом опалювального сезону 2014-2015 років та ті, хто вже одержує субсидію зараз, для призначення субсидії на новий період жодних документів не надають. Субсидії розраховуються їм автоматично, без повторного звернення. Фахівці управління самостійно збиратимуть необхідну інформацію і протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону прийматимуть рішення щодо призначення субсидії цим домогосподарствам.

Кілька кроків для призначення субсидії

З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. У сільській місцевості прийом заяв з необхідними документами для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.

Якщо ви не отримали бланки для оформлення субсидії поштою (заява та декларація про доходи і витрати осіб), їх можна роздрукувати через Інтернет з офіційного сайту Скадовської районної державної адміністрації: http://www.skadovsk.com/soc+sfera_subsidii.php

Зателефонуйте до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації за тел.: 5-35-03 для попереднього запису на прийом. З метою уникнення черг вам буде призначено конкретну дату та час для відвідування Управління.

У призначений день та час завітайте на прийом до управління праці та соціального захисту населення РДА. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення бланку для оформлення субсидії, зверніться до консультанта громадської приймальні Управління.

Підготувала Тетяна Підгородецька.

 

Оформити субсидію допоможе «Укрпошта»

Відтепер оформити житлову субсидію стало простіше та зручніше. Для цього вам необхідно звернутися до будь-якого відділення Укрпошти, де ви отримаєте кваліфіковану консультацію. Усю необхідну інформацію про оформлення житлових субсидій ви також зможете отримати, звернувшись до вашого листоноші. Працівник «Укрпошти» допоможе вам правильно заповнити документи та відправити їх до управління праці та соціального захисту населення.

«Вкотре «Укрпошта» підтримує соціальні ініціативи уряду і бере на себе зобов’язання залучити до користування системою субсидій якомога більше громадян, – зазначив в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Ткачук. – Для більш комфортного оформлення субсидій оператори і листоноші будуть усіляко допомагати громадянам. Кожен українець зможе звернутися до наших поштовиків за консультацією чи порадою».

Працівники «Укрпошти» залучені до важливої державно-соціальної місії:

– доставити комплекти документів на оформлення грошової допомоги;

– роз’яснити споживачам незрозумілі питання;

– допомогти заповнити заяву та декларацію;

– зазначити на придбаному конверті (за необхідності) адресу відповідного управління праці та соціального захисту населення;

– прийняти для відправки поштове відправлення із заповненими заявою та декларацією.

Отримання субсидії – не єдиний шлях, аби зменшити суму платні за комунальні послуги. Ми маємо навчитися використовувати ресурси ефективно: економити газ, світло, воду. Це заощадить кошти кожної родини і держави загалом. Для допомоги в цьому запроваджена програма державної підтримки населення, ОСББ і житлово-будівельних кооперативів щодо впровадження енергоефективних заходів: утеплення осель, встановлення лічильників, заміни котлів, заміщення газу альтернативними видами палива.

Прес-служба Херсонської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення