Успіхи скадовчан на Кубку України з важкої атлетики

спорт_сайтУ Чернігові 9-13 березня проходив Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Місцем проведення змагань важкоатлетів став добре знайомий любителям спорту Олім-пійський навчально-спортивний центр «Чернігів».

Вдалим на цьому Кубку був виступ спортсменів Херсонської області.

Серед дівчат у ваговій категорії понад 90 кг бронзову медаль завоювала скадовчанка – майстер спорту України, член національної збірної Ганна Макарова з сумою двоборства 211 кг. Серед чоловіків перемогу у ваговій категорії до 62 кг здобув скадовчанин Руслан Макаров. Його сума двоборства – 260 кг.

У найважчій ваговій категорії понад 105 кг бронзу завоював скадовчанин – майстер спорту України Микита Прошинський з сумою двоборства 357 кг. Ці спортсмени представляють Херсонську школу вищої спортивної майстерності, Ганна Макарова і Микита Прошинський представляють товариство «КОЛОС», а Руслан Макаров – товариство «ДИНАМО».

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм подальших успіхів!