Велике свято у маленькій школі

сайт2Повертаємо з каховської траси на Улянівку, проїжджаємо село, потім ще кілька кілометрів дорогою вздовж лісосмуги – і ось вона, Андріївка! Маленьке степове село. Одне з сотень на Херсонщині, проте самобутнє і на жодне інше не схоже. А люди тут такі ж, як скрізь у наших краях: засмаглі на щедрому сонці степовики, привітні і розважливі, зайвих слів від них не почуєш. А ще, натруджені, бо позаду вже лишилося літо. Та й діти у селі теж роботящі, ввічливі і старанні.

Як у всіх українських містах і селах, 1 вересня в Андріївці дзвоник покликав школярів за парти. Школа у цьому селі початкова, на свято зібралися учні 1-4 класів:17 хлопчиків та дівчаток. Очолює заклад Світлана Засименко, разом з нею працює педагог Олена Теленик.

сайт1Мабуть, важко знайти ще школу, на свято до якої прийшло набагато більше дорослих, аніж дітей. Та це й зрозуміло: село маленьке, святкові події трапляються рідко, отож на День знань до школи завітали усі, хто мав вільну від роботи годину. Не забули привітати маленьких андріївців з початком нового навчального року і шефи школи – Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги. На першовересневу лінійку приїхали завідувач амбулаторії Віктор Топіха та головна медсестра цього закладу Інна Височенко.сайт3

Цього дня діти почули вітальні слова й від сільського голови Надії Твердохліб, яка побажала вихованцям школи сумлінного навчання й успіхів у досягненні нових знань.
Усі присутні з трепетом дивилися на першокласників – це троє гарних дівчаток. Від загальної уваги спочатку вони дуже зашарілися, проте вже незабаром з цікавістю роздивлялися, що ж там, у яскравих пакуночках, їм подарувала з нагоди свята сільський голова. Зробили подарунок школі і шефи.сайт

«Щасливої вам дороги у незвіданій Країні знань!», – цими батьківськими побажаннями своїм синам та донечкам і завершилося свято Першого дзвоника в Андріївській школі.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення