Весна кличе на поле… футбольне

Наче і недовго у нас на півдні триває зима, ніби й не холодна вона, та все ж ми з нетерпінням чекаємо весни і літа. Особливо не терпиться вийти на стадіони спортсменам.
У Михайлівці нинішня весна почалася для молоді з впорядкування футбольного поля. Спочатку ретельно, до найменшої хворостинки, прибрали сміття з ігрового поля. Де треба, підрівняли і підсипали ґрунт, де треба, зняли зайве. Зробили розмітку і встановили нові ворота. Потім посадили навколо молоді деревця. І занедбаний за зиму пустир на очах перетворився в охайний і привабливий сільський стадіон. Щоправда, достатньо лав для глядачів поки що немає, та спортсмени планують встановити і їх.

Коли всі опоряджувальні роботи було завершено, хлопці організували урочисте відкриття спортивного об’єкта. Запросили навіть священика, аби освятив поле на майбутні перемоги місцевих футболістів.

Присутніх привітали тренер Василь Торновецький і депутат районної ради Юрій Пригара. Була висловлена щира вдячність підприємцю Олегу Ковальову, котрий не лише виділив кошти на оновлення поля, а й придбав для сільських майстрів м’яча однакову спортивну форму. Настрій у всіх був чудовий. Одразу ж відбулася товариська зустріч з командою села Гладківка з Голопристанського району.

Підготував Юрій Бондарєв.
Фото Олега Ковальова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення