Відомі імена переможців 4 туру чемпіонату району з волейболу

12 січня відбулися ігри 4 туру Відкритого чемпіонату Скадовського району з волейболу серед чоловіків РО ФСТ «Спартак». У цьому турі вирішувалась доля команд, які бажали потрапити до фінального етапу змагань. Безперечно, центральними іграми туру були зустрічі між командами «великої четвірки», а саме: Антонівка – Скадовськ та Скадовська РДА – Володимирівка. У зустрічах команди мали останню змогу змінити своє турнірне становище. Зібралася величезна кількість вболівальників, щоб підтримати свої команди.

2014_01_15_01Команді с.Антонівки, якій у минулому турі з об’єктивних причин було зараховано дві технічні поразки (для вболівальників нагадаємо: наші земляки у рамках підготовки до ІІ туру аматорської ліги чемпіонату України з волейболу цього дня брали участь у турнірі, що відбувався у м.Сімферополь, де зібралися найкращі команди півдня України). Отже, антонівцям вкрай необхідно було здобувати дві перемоги над своїми суперниками. Перша гра проти команди с.Улянівка виявилася занадто легкою для волейболістів з с.Антонівка. 2:0 – легка перемога антонівців.

У наступній грі між командами м.Скадовськ та с.Антонівки вболівальники були сповнені надії на видовищну та запеклу боротьбу між лідерами чемпіонату. Хоча не так сталося, як гадалося. У всіх склалося таке враження, що антонівці просто не побачили суперників на майданчику та завдали нищівної поразки команді м.Скадовська з рахунком 2:0.

Далі дійшла черга вирішувати свої турнірні завдання і до команди Скадовської РДА. Гравці отримали чудову можливість вийти до фінального туру з першого місця. І, слід відмітити, вони нею сповна скористалися. Спочатку впевнено та не вимушено команда РДА довела до логічного завершення першу гру проти с.Улянівка. Хоча в першій партії держслужбовці примусили своїх вболівальників дещо понервувати. Далася взнаки відсутність у складі гравця основного складу Василя Савоніка, котрий на останньому тренуванні отримав травму і не зміг взяти участь в іграх 4 туру. Однак довга лава запасних команди дала змогу гідно замінити основного гравця. У результаті – перемога команди РДА з рахунком 2:0.

А вже в наступній зустрічі гравці команди РДА, дещо «розігрівшись» у попередній грі, без зайвих зусиль розібралися з володимирівцями. Під гучне скандування десятків вболівальників, що прийшли підтримати свою команду, держслужбовці зіграли дуже потужно. Скориставшись непорозуміннями, що час від часу виникали між гравцями с.Володимирівки, гравці команди РДА змогли швидко довести справу до логічного завершення – впевнена перемога 2:0 у грі та відвойоване перше місце у турнірній таблиці, що дозволить комфортно почувати себе у фінальному турі змагань.

Ось результати всіх ігор 4 туру:
Антонівка – Улянівка 2:0
Скадовськ – Антонівка 0:2
Улянівка – РДА 0:2
Михайлівка – Скадовськ 0:2
РДА – Володимирівка 2:0
Новомиколаївка – Михайлівка 0:2
Володимирівка – Чулаківка 1:2
Новомиколаївка – Тарасівка 1:2
Чулаківка –  Тарасівка 2:0

Отже, за результатами 4 турів змагань підсумкова таблиця виглядає так:

1  Скадовська РДА – 19 очків – 1 місце;
2  Антонівка – 18 очків – 2 місце;
3  Скадовськ – 17  очків – 3 місце;
4  Володимирівка – 16 очків – 4 місце;
5  Чулаківка – 14 очків – 5 місце;
6  Михайлівка – 8 очків – 6 місце;
7  Улянівка – 8 очків – 7 місце;
8  Тарасівка – 4 очки – 8 місце;
9  Новомиколаївка – 4 очки –  9 місце.

Відповідно до положення змагань півфінальні ігри відбудуться 2 лютого 2014 року у спортивній залі Скадовської РК ДЮСШ.

11.00 – 1 півфінал (Антонівка – Скадовськ);
12.00 – 2 півфінал (Скадовська РДА – Володимирівка).

Запрошуємо вболівальників, жителів міста та району підтримати команди!

 

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення