Вимірюється серцем

Весь український народ сьогодні живе подіями на Сході країни. Кожен робить свій внесок у спільну справу допомоги воїнам, котрі захищають цілісність нашої держави. Триває збір грошей, продуктів харчування та засобів амуніції для військовослужбовців. Допомагають мешканці сіл і міст, колективи підприємств, організацій і установ.

DSC_0074Та хіба лише матеріальна підтримка від громадян України сьогодні стала вкрай важливою для військовослужбовців і добровольців? У всі часи однією із головних складових перемоги був і є моральний дух тих, хто боронить свою країну. А хто може більш ефективно підбадьорити чоловіків, ніж ті, кому вони дають життя, і заради кого, власне, живуть?! Звичайно, діти.

Кілька місяців тому наша районна газета «Чорноморець» оголосила акцію щодо збору дитячих малюнків на патріотичну тематику. Витвори дитячих рук вирішено надсилати воїнам у зону бойових дій для підтримки морального духу.

І ось у велику ріку всенародної допомоги влився малесенький струмочок від юних художників зразкової художньої студії «Палітра» Скадовського РБК, якою керує Микола Бут. А колектив Центральної бібліотеки для дітей організував зустріч майбутніх митців з ініціаторами заходу. Бібліотекарі Тетяна Чечікова та Світлана Озембловська подбали про те, аби захід відбувся на високій хвилі патріотизму, у невимушеній дружній атмосфері. У читальній залі було організовано виставку малюнків. Ці зворушливі простотою і наївним баченням світу твори просякнуті патріотизмом і бажанням сприяти захисту держави.

Серед гостей зустрічі був і активіст волонтерського руху Микола Литвиненко. Він уже декілька разів бував у зоні АТО, аби передати скадовським солдатам благодійну допомогу, а спілкуючись із вихованцями студії «Палітра» запевнив: «Усі художні подарунки будуть доставлені і зігріватимуть серця воїнів. Солдати дбайливо зберігають ці малюнки-звісточки з мирного життя, прикрашають ними намети і носять із собою біля серця». Помічник народного депутата Вадим Закусило, який виступив одним із співініціаторів акції, додав, що дитячі твори стануть оберегами захисникам України у боях. До речі, редакція щодня отримує чимало творів від дітей нашого міста і району, всі вони теж будуть передані захисникам нашої Вітчизни.

На завершення зустрічі Микола Степанович зворушив усіх присутніх новиною про те, що його вихованці зібрали сто гривень на потреби наших захисників. Невелика кількість грошей, проте підрахунок їх здійснюється не у фінансовій площині. Ця сума вимірюється серцем.

Ігор КРАВЧЕНКО.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення