Вінок для відважних моряків

DSC_1049_сайтВід причалу Скадовського морського порту напередодні Дня пам’яті та примирення і річниці Великої Перемоги вийшли у море два катери, взявши курс на острів Джарилгач.

Очільники місцевої влади, військові та працівники морського порту здійснили традиційне покладання квітів до підніжжя пам’ятника загиблим у жорстоких боях морякам. Події, які відбулися на острові восени 1941 року, є особливою сторінкою у воєнному літописі нашого краю.DSC_1081_сайт

У наступному 2017 році виповниться півстоліття з дня встановлення пам’ятника моряку на острові Джарилгач – це символ шани до героїчного подвигу усіх моряків, загиблих у роки Другої світової війни. З першого дня портовики та представники громадськості щороку відвідують острів і хвилиною мовчання вшановують світлу пам’ять воїнів.

По поверненню з острова на пронизані сонячним промінням зеленкувато-сині хвилі було спущено вінок весняних квітів. Він заколихався на воді і помалу загубився у морському просторі. Але спогадам скадовчан про героїв війни жити вічно!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення