Віримо в перемогу добра

«Ми живі, поки ви про нас пам’ятаєте. Якщо ви забудете про нас, то спочатку помре тіло, а тоді вже і душа» – так говорить один із українських воїнів-захисників у журналістському репортажі.

Ляльки 2_сайтТак, ми пам’ятаємо про наших захисників завжди. І тоді, коли вкладаємося у тепле ліжечко вночі, а наші воїни цілодобово, в дощ і в сніг, у вітри і в морози, стоять на варті нашого спокою. Коли трішки замерзаємо у негоду чи смачно обідаємо вдома. А як вони там? Хочеться хоч якось передати тепло своїх душ і сердець туди – на передову, де кожен день сповнений небезпекою.

19-20 лютого, до роковин загибелі Героїв Небесної сотні, учні Скадовської школи №2 вирішили виготовити символічні обереги – ляльки-мотанки. Кожна лялька була підписана побажаннями від конкретної дитини, яка власноруч виготовила її. Окрім цього в листівці написане загальне побажання нашим мужнім захисникам: «У твоїх руках старовинна обрядова лялька, яку дарували в дорогу, щоб людину супроводжувала удача. Це рукотворний ангел-охоронець тіла та душі з промовистим іменем Подорожниця. Нехай ця лялька-мотанка, виготовлена з любов’ю, збереже тебе і захистить, додасть сили, мужності та наснаги, принесе мир і добробут нашій Батьківщині!».Ляльки 1_сайт

20 лютого учні школи завітали до Благодійного фонду «Разом» для того, щоб волонтери передали подарунки нашим захисникам. Також захотілося підняти настрій і військовим, які несуть службу у районному військкоматі. Нехай ляльки-мотанки подарують їм радість і надію на краще майбутнє.
Ми віримо в перемогу добра. Віримо, що дух української нації незламний, доки живуть на світі звичаї і традиції. Доки ми, молоде покоління, плекаємо їх у своїх серцях.

Анна Закарян,
президент учнівського самоврядування, учениця 11 класу.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення