Виховуємо справжніх захисників Батьківщини

Зірниця ЗОШ №2_на сайтВидатний педагог Костянтин  Ушинський стверджував: «Як немає людини без самолюбства, так немає людини без любові до Батьківщини, і ця любов дає виховникові вірний ключ від серця людини і могутню опору для боротьби з його поганими природними особливостями».

Життя суспільства сьогодні ставить серйозні завдання в галузі виховання і навчання нового покоління. Державі потрібні здорові, мужні, сміливі, ініціативні, дисципліновані, грамотні люди, які були б готові вчитися, працювати на її благо і, в разі необхідності, стати на її захист. Це розуміють у Скадовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, саме тому одним із головних завдань діяльності навчального закладу є формування та розвиток патріотичних почуттів і громадянського обов’язку. З цією метою 31 жовтня у Скадовській ЗОШ №2 було проведено військово-патріотичну спортивну гру «Зірниця-2014».

У змаганнях взяли участь три збірні команди 5-9 класів. Учасників «Зірниці» привітав начальник відділення офіцерів запасу і кадру Скадовського районного військового комісаріату майор Володимир Губар. Учням школи, аби довести, що вони можуть стати справжніми захисниками Вітчизни, треба було пройти випробування у 4 видах змагань. Вони демонстрували військову виправку в конкурсі «Стройова підготовка», знання з історії Збройних сил України – у воєнно-історичному конкурсі. Учасники гри показали свою спритність на етапі «Швидкісний біг». Вміння працювати в команді демонстрували в естафеті «Човниковий біг». Навики з надання першої допомоги мали змогу показати на етапі «Долікарська допомога».

Переможці визначалися в кожному виді змагань та в загальному заліку гри. З найкращим результатом усі випробування пройшли команди, які і стали переможцями військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»:

І місце виборола команда «Легіон» (капітан команди учениця 9-Б класу Марія Дунаєва). ІІ місце посіла команда «Динаміт» (капітан команди учень 7-А класу Георгій Буланжаклі). ІІІ місце – у команди «Патріоти» (капітан команди учень 6-А класу Денис Перевізний). ІV місце отримала команда «Третя рота» (капітан коман- ди учениця 9-А класу Наталя Лі).

Отже, всі присутні, спостерігаючи, як хлопці і дівчата чітко крокують й усвідомлено розповідають про необхідність військово-патріотичного виховання, могли впевнено сказати, що ці школярі будуть надійними захисниками рідної землі.

Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення