Вони несуть нам світло, любов і красу

IMG_9909_сайтВ ід усієї душі, сердечно і щиро вітали минулої п’ятниці людей, які завжди дарують нам радість і святковий настрій, відкривають перед нами кращі надбання української культури і духовності. Легко здогадатися, що мова йде про працівників культури та майстрів народного мистецтва. 9 листопада вони відзначили своє професійне свято. Урочистості відбулися напередодні у районному будинку культури. З вітаннями прийшли очільники місцевої влади, представники громадськості і добрі друзі великої когорти культармійців Скадовського району.IMG_7726_сайт

В ід усієї душі, сердечно і щиро вітали минулої п’ятниці людей, які завжди дарують нам радість і святковий настрій, відкривають перед нами кращі надбання української культури і духовності. Легко здогадатися, що мова йде про працівників культури та майстрів народного мистецтва. 9 листопада вони відзначили своє професійне свято. Урочистості відбулися напередодні у районному будинку культури. З вітаннями прийшли очільники місцевої влади, представники громадськості і добрі друзі великої когорти культармійців Скадовського району.

IMG_7715_сайтНевловимо невидимою силою діяльність працівників культури формує у свідомості наших земляків національну єдність, допомагає зберегти індивідуальність і робить нас несхожими на інших. Саме так, несхожими, бо в жодному місті нашої області не проводиться стільки фестивалів, конкурсів і мистецьких свят, як у нас.

На урочистому зібранні з поздоровленнями виступало чимало гостей. І всі вони підкреслювали, що наші невтомні корифеї IMG_9879_сайттворчості, автори креативних знахідок постійно вдосконалюють і виховують таланти, з ентузіазмом шукають і втілюють у IMG_9889_сайтжиття нові ідеї, перетворюють свої задуми на творчі шедеври.IMG_9893_сайт

Голова районної ради Олег Старенький, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Миронець, заступник міського голови Олег Васильєв у своїх привітаннях наголошували, що кожен працівник культури робить неоціненний внесок у дозвілля і духовний розвиток громади Скадовщини. До цих приємних слів варто додати, що майстри сцени несуть нам світло, любов і красу, примножуючи культурну спадщину, започатковану скадовськими аматорами багато десятиліть тому.

У цей чудовий день не забули нікого. Подарунками, грамотами і яскравими букетами квітів були вшановані керівники закладів культури району, очільники художніх колективів, артисти, технічні працівники, весь обслуговуючий персонал районного будинку культури.

Настільки по-родинному теплою була ця зустріч, що не втрималися від бажання показати свої таланти і гості. Олег Федорович прочитав змістовний вірш про людські почуття, а Олег Петрович талановито продекламував гуморески Павла Глазового. Заворожили глядачів та «винуванців» свята своїми піснями голова Радгоспненської сільської ради Василь Козак і його колега з Улянівки Надія Твердохліб.

На хвилі визнання, вдячності і поваги відзначили свій професійний день люди, для котрих ніколи у свято не буває відпочинку – найважливіші дати вони проживають на сцені, даруючи людям найкращі емоції, зворушуючи їхні серця своїм талантом і вмінням творити прекрасне.

Ось і це свято завершилося, та успіх завжди буде супроводжувати у всіх починаннях творче життя посланців Культури з великої букви.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення