Воює проти своїх

бандит_сайтФото, яке ви бачите, вільно мандрує Інтернетом та, зокрема, соцмережами. На цій світлині зображені задоволені сепаратисти, які воюють проти українського народу на боці так званої Донецької народної республіки. Таких фото сьогодні у Всесвітній павутині чимало, і даний знімок нічим не здивував би, якби не одна суттєва деталь!

Крайній ліворуч у нижньому ряду – мешканець нашого міста Олег Парфьонов. Його впізнали наші земляки, які й повідомили про «знахідку» редакції.

У той час, коли жителі Скадовська і району – військовозобов’язані, мобілізовані, добровольці і волонтери – стали на захист єдиної нероздільної України, такі, як Парфьонов, направляють проти них свою зброю і роздмухують полум’я неоголошеної війни на Сході.

Ось таке неоднозначне життя… Вже троє наших земляків загинули за незалежність і територіальну цілісність України. А які ідеали сповідує чоловік, зображений на цьому фото, і чи має він моральне право називатися скадовчанином? Воюючи за сумнівну ідею, нав’язану керівництвом чужої держави, у складі терористичного угрупування, він назавжди втратив свою Батьківщину.

Міжрайонний відділ Служби безпеки України звертається до скадовчан: якщо ви помітите у нашому місті Олега Парфьонова або особу, схожу на нього, негайно повідомте у правоохоронні органи.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення