Хлопчик з Донецька та дівчинка з Луганська хочуть вивчати Скадовське краєзнавство…

ЦДЮТ 2_сайт хлрп и дивчНа невеличкому подвір’ї Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості минулої середи було, як кажуть, яблуку ніде впасти. Школярі усіх навчальних закладів міста прийшли сюди на День відкритих дверей. Завдяки творчій винахідливості колективу Центру ця подія перетворилася на справжнє гомінке та різнобарвне свято.

А почалася зустріч з того, що миловидна «стюардеса» Людмила Шевченко (вона працює у ЦДЮТ культорганізатором) запросила усіх гостей пройти до салону умовного повітряного лайнера. Першими на борт піднялися Володимир Давиденко (начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації), Олег Лиховид (директор ЦДЮТ) та керівники усіх гуртків, що діють у закладі. Після привітальних слів кожен із них запросив дітей також піднятися на борт літака й обрати собі заняття до вподоби. Обирати ж було з чого. У гуртках  Центру дитячої та юнацької творчості можуть навчити багатьом речам, необхідним у житті кожного школяра. Та й не лише навчити, а й залучити до активної участі у різноманітних конкурсах, виставках, акціях, концертах і походах.

Тут же, на подвір’ї, була розгорнута виставка креативних робіт вихованців закладу. Одного погляду вистачило б, аби відзначити, що витвори дитячих рук виготовлені на високому мистецькому рівні та могли б прикрасити будь-яке приміщення. Милували око картини вихованців студії образотворчого мистецтва: іграшки-сувеніри, орігамі, вишивки, вироби з бісеру – біля них було більше дівчаток. А хлопчики з цікавістю розглядали діючі моделі кораблів (гурток судномоделювання), повітряних зміїв (гурток конструювання повітряних зміїв), оснащення і фото гуртківців спортивного туризму і краєзнавства. Усі разом втішалися, спостерігаючи за кумедними хом’ячками, морськими свинками та пухнастими кроликами, яких доглядають гуртківці-любителі домашніх тварин. Тим часом показали свої таланти і виконавці пісень, адже у Центрі є вокальний та хореографічний гуртки.

Серед присутніх були і гості з Донецька та Луганська, котрі знайшли у нашому місті прихисток від війни. Дві мами привели своїх дітей познайомитися з напрямками роботи  Центру дитячої та юнацької творчості. Хлопчик і дівчинка одразу ж зацікавилися гуртком «Скадовські краєзнавці».

Ось так проходив цей незвичайний політ у країні юних талантів. А коли лайнер приземлився, у небо злетіли повітряний змій із портретом Тараса Шевченка і ракета – так показали свої вміння авіамоделісти.

Можна сказати просто – у ЦДЮТ виховують підростаюче покоління скадовчан засобами пропагування мистецьких, творчих, технічних і спортивних досягнень. А можна і додати, що тут роблять дитинство щасливішим, змістовнішим і духовно багатшим.

Ігор КРАВЧЕНКО.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення