«Хочу подякувати Єгору Устинову!»

З такими словами переступила поріг редакції газети «Чорноморець» 67-річна скадовчанка Раїса Никонорівна Полодюк. «Я дуже хворію, живу на одну пенсію, а під Новий рік взагалі потрапила до лікарні – цукровий діабет дав ускладнення, до того ж обстеження показало, що в мене передінфарктний стан. А грошей на ліки практично не було. Що робити? Хоч вмирай!!!», – розповідала бідолашна жінка.
photoshop_78Таке наше життя: комусь не вистачає кілька гривень до мільйона – і людина вважає себе бідною-нещасною, а для когось і 1000 гривень – великі гроші, які справді вирішують долю людини. Саме така історія – у героїні цієї публікації. Близько 1000 гривень їй було потрібно на ліки, аби не допустити найгіршого у своєму здоров’ї та житті. Та допомоги чекати не було звідки. Раїса Никонорівна – вдова чорнобильця. Діти та онуки далеко, у них свої турботи. Так сталося, що навіть друзі-знайомі виявилися не готові позичити цю суму, аби врятувати людину.
Зовсім випадково про біду самотньої літньої скадовчанки дізнався Єгор Олександрович Устинов – перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, який донедавна, протягом двох з половиною років, очолював наш район на посаді голови Скадовської районної державної адміністрації.
Єгор Олександрович у найкоротші терміни вирішив питання коштів на лікування хворої жінки, від усього серця побажавши їй якнайшвидшого одужання. Такий прояв турботи для Раїси Никонорівни став справжньою несподіванкою, зворушив її до сліз… І щоб поділитися цією радістю, вона й завітала до редакції районної газети. Адже на допомогу їй прийшла людина, з якою скадовчанка навіть особисто не знайома, людина, котра, як ніхто інший, зрозуміла і проявила власну ініціативу зробити маленьку, але таку вагому у цьому випадку благодійну справу.
Кажуть, різдвяні дні – це святий час, коли з нами трапляються справжні дива – найнесподіваніші та найдобріші. Саме таке диво і сталося в житті Раїси Никонорівни Полодюк!
– На моєму віку це вперше – така підтримка! Я не тільки вражена, я дуже щаслива! – зауважила Раїса Никонорівна. – Просто бракує слів, аби висловити всю мою вдячність Єгору Олександровичу Устинову. Нехай у нашому суспільстві буде якомога більше людей з таким великим добрим серцем, яке спонукає до щирого співчуття, шанобливого ставлення і допомоги ближньому!
Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення