Хто сказав, що курорт закривається?!

Останні тижні Скадовськ лихоманить від чуток, які сіють серед людей паніку і тривогу. Мовляв, до 15 серпня з міста треба вивезти усіх відпочивальників, закрити усі оздоровниці, бо з цього дня у нас вводиться військовий стан і розпочнеться взагалі щось незрозуміле.

Ця інформація є нічим іншим, як провокацією, і покликана вона дестабілізувати ситуацію у курортному Скадовську. Адже не секрет, що попри війну, яка відбувається на Сході України, попри кризову ситуацію в багатьох регіонах України, Скадовськ у ці місяці зміг втримати і зберегти стабільність. У нашому місті звично розпочався курортний сезон, звідусіль до нас їдуть на відпочинок, а на додачу ми ще й приймаємо на реабілітацію та оздоровлення біженців з Донеччини та Луганщини. Кому це не вигідно? Мабуть тим, хто хоче порушити мир і спокій у нашому місті, тим, кому не подобається затишок курортного Скадовська, тим, хто бажає знищити цю оазу гостинності! Ні в кого не ви-никає сумнівів, що Скадовськ – це Україна, але Україна толерантна, на землі якої не може бути розбрату і кровопролиття. І той, хто вірить у своє місто, у свою країну, не повинен піддаватися на провокації, не повинен дозволити комусь зробити себе жертвою сепаратистських інтриг.

ПередовицяАби упевнитися, що ніякого закриття курортного сезону бути не може, ми вирішили звернутися за коментарем до керівників оздоровчих закладів нашого міста й ось що почули:

Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ». Директор – Марія Іванівна Перець: «У нас укладені договори на надання по-слуг з оздоровлення аж до 23 листопада. Можу сказати, що сьогодні теж працюємо на повну завантаженість. Навіть жодних думок про закриття сезону немає. Зараз у нашому санаторії відпочиває 550 осіб з усіх областей України, щойно заїхали оздоровлюватися чорнобильці».

Пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі». Директор – Сергій Олександрович Чурюканов: «До кінця серпня у нас розпродані усі путівки. А у вересні очікуємо на приїзд діток пільгових категорій. Наразі в нас оздоровлюються 111 чоловік. Працюємо в звичному режимі і так плануємо працювати й надалі».

Пансіонат «Південний». Директор Людмила Георгіївна Заєць: «На сьогодні у пансіонаті «Південний» 23 біженці, переважно з Луганська, Донецька та Горлівки. Також є відпочивальники з Києва, Сум, Львова, Дніпропетровська. А ще мають приїхати з Житомира. Хочу сказати, що наші біженці здебільшого залишися дуже задоволені. Ті, хто вже повернувся додому, хоча б один раз нам зателефонували. Дуже дякують. Згадують Скадовськ добрими словами. Особливо приємно нам було приймати новонародженого мамою із Краматорська. Вони поїхали від нас, коли малюку виповнилося півтора місяця – наростив щічки. Тож ми теж дуже раді. А загалом маємо заявки на відпочинок з різних міст України навіть на 7 вересня».

Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О.Гагаріна. Директор Тарас Вікторович Муляров: «У нашому таборі панує абсолютно спокійна, позитивна атмосфера. Є дітки з Луганської області, а також з Херсонської. Ось щойно попрощалися з юними відпочивальниками з Івано-Франківська. А вже завтра чекаємо на новий заїзд. Думаю, що якби була якась недобра ситуація, ніхто б не їхав до нас. А так – самі бачите…».

Дитячий оздоровчий табір «Аврора»: Дітки відпочивають весело та цікаво. Усім подобається, всі задоволені. З 16 серпня розпочнеться чергова зміна, і вона триватиме до 29 серпня.

Дитячий оздоровчий табір «Веселка». Директор Едгар Артурович Агаданян: «У нашому закладі все добре. Працюємо за графіком, до 31 серпня.

На відпочинку у таборі «Веселка» близько 240 діточок – усі з Херсонщини. Мабуть, комусь хочеться дестабілізувати роботу курорту, але навряд чи це вдасться!».

Отже, в оздоровчих закладах про закриття навіть не йде мова. До речі, дану інформацію було отримано станом на 7 серпня. А тим часом, місцева влада зі свого боку теж прямо відповідає, що завчасно закривати курортний сезон ніхто не збирається:

Голова Скадовської районної державної адміністрації Юрій Бобилєв: «Мене не дивують подібні розмови у нашому місті. Я переконаний, що це спланована диверсія, мета якої – внести розлад у життя курортного міста. Тому закликаю всіх скадовчан не сприймати подібну інформацію всерйоз. Навпаки, давайте покажемо своїми конкретними справами, що наше місто комфортне і гостинно відкрите для всіх любителів морського відпочинку».

Міський голова Олександр Гавриш: «Відповідально заявляю, і до моїх слів приєднується депутатський корпус, про спростування безпідставної інформації. У Скадовську нині багато відпочиваючих, чимало зусиль було докладено, щоб курортний сезон пройшов позитивно, динамічно і цікаво. Сьогодні, у реальній ситуації, триває оздоровчий процес, у морі купаються діти, активно працюють заклади на міській набережній, скадовчани мають заробіток. Як у кожній справі, є й певні недоліки, але ми працюємо, удосконалюємося, залучаємо всіх до підтримки порядку у місті. Відпочинок проходить у спокійній атмосфері, після 15 серпня за прогнозами синоптиків спека відступить, встановиться тепла і лагідна погода. Тож ми щиро чекаємо гостей, розділяючи всі багатства курорту з друзями».

Підготувала Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення