Як скадовчани Новий рік зустрічали?!

IMG_2816Відповідь на це запитання можна було знайти передноворічного вечора… біля головної ялинки міста, що на площі перед районним будинком культури. Не вірте тому, хто вважає, що більшість наших городян зазвичай зустрічають Новий рік перед телевізором – кілька тисяч жителів Скадовська однією дружною родиною зібралися на новорічні святкування, які за доброю традицією організовує міський голова Олександр Гавриш. Його помічниками у проведенні святкової програми стали Дід Мороз та Снігуронька, кращі артисти Скадовщини і, звичайно ж, талановитий колектив працівників районного будинку культури на чолі з директором закладу Анатолієм Волошиним.

У сяйві новорічної ялинки та під спалахи салютів скадовчани співали, танцювали, наймолодші мешканці міста закружляли у танку спочатку самі, а потім захопили у ньому й дорослих. Ведуча свята – режисер РБК Ольга Миронець потурбувалася про те, аби глядачі ані на хвильку не занудьгували. Кожен з оголошуваних номерів був кращий з кращих. Свою блискучу хореографію скадовчанам подарували колективи «Веселые ребята», «Каравела» та «Провінційний балет». Відчуття новорічної казки своїми піснями створили на святковому майдані учасники вокально-естрадної студії «Всі разом» та вокальної студії РБК: Ліза Бут, Ксюша Гершкулова, Аня Ракша, Таня Богданова, Даша та Лєра Юзвов, Валерія Пукас, Катя Манів, Настя Яресько, Діана Флетт, Таня Кулагіна, Інна Верещак, Юлія Семенова, Віка Гаврилюк, Аліна Іванова, Юлія Безугла, Олеся Шимко, Таня Грачова, Даша Федоренко, Іван Дібров, Юлія Васильківська, Ірина та Олександра Курман.
IMG_2614На святковому концерті відчувався і дух новорічних гулянь. Фольклорним колоритом усіх довкола пройняли ансамблі «Радість» та «Берегиня». Артисти подарували всім присутнім чарівну українську пісню та продемонстрували багату народну обрядовість.
У новорічного свята скадовчан була і своя родзинка – у присутності такого широкого загалу були названі імена переможців конкурсу на краще новорічне оздоблення прилеглих територій установ, підприємств та приватних осель. Комісія конкурсу працювала протягом грудня і відзначила, наскільки багато людей у нашому місті готові створювати новорічну казку своїми руками.
Отже, велика вдячність за новорічні вогні та творче святкове оформлення зовнішнього вбрання будівель була висловлена колективам: «Віндкрафт Україна», мережі магазинів ПП Дєрвоєд, Скадовського територіального відділу охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства, районної ради, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного суду, Хлібоприймального підприємства, ресторану «Рибак», продовольчого магазину ПП Єлісеєв.
Також велика вдячність – господарям приватних садиб по вул. Червоноармійській,59; Пушкіна,71; Шевченка,53; Ворошилова,113; Пролетарська,22; Чкалова,151; Шмідта,125; Поповича,97.
IMG_2656А кращими за рішенням комісії конкурсу визнані наступні установи, організації та підприємства:
Скадовська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Херсонській області (начальник Кузьмін І.В.);
мережа магазинів «Джем» (керівник Клочко І.А.);
аптека №1 «Лікарняна аптека» (завідуюча Дробітько О.В.);
готель «Затишний» (керівник Єфімова Р.Ю.);
санаторій «Скадовськ» (директор Перець М.І.);
КП «Очисні споруди» (директор Нікішенко В.В.);
Скадовське управління водного господарства (начальник Пащенко В.С.).
А от кращими господарями приватних садиб та квартир є:
Браташ Ольга Григорівна – вул.Радянська, 83;
Нікітенко Світлана Олександрівна – вул.Чкалова, 69;
Холіна Олександра Василів-на – вул.33 Гвардійської дивізії, 1/10, кв. 46.
Переможці отримали грамоти з рук заступника міського голови Олега Петровича Васильєва та море щирих оплесків від скадовчан.
У чудовому святкуванні час пролетів непомітно, до Нового року залишалося якихось пару годин, тож міський голова Олександр Гавриш привітав усю громаду з наступаючим 2014-м! Разом з очільником міста скадовчани підняли келихи святкового шампанського за щастя і добробут – саме в цю мить небо над Скадовськом осяяли яскраві зірки феєрверку! І кожен загадав бажання, із щирою вірою, що воно неодмінно здійсниться!
Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення