Як тарасівські дошкільнята святкували випускний!

12 червня 11 вихованців дитячого садка «Сонечко» Тарасівської сільської ради разом із батьками та вихователями святкували свій перший випуск-ний. Елегантно та вишукано одягнені, троє дівчаток та вісім хлопчиків в урочисто-зворушливій атмосфері прощалися з дитячим садочком.

IMG_9047_сайт

За словами завідуючої дошкільним закладом Тетяни Корнійчук, цей випуск незвичайний, бо ювілейний! Після відновлення роботи садочка у 2008 році випускний тут зустрічають вдесяте. Нині заклад відвідує 43 дитини з двох сіл – Тарасівка та Новоукраїнка. Працює тут п’ять педагогічних працівників у двох різновікових групах.

– Як і кожного року, цей випуск – найкращий! – з теплою посмішкою та розчуленням в очах говорить про своїх вихованців Тетяна Василівна.

IMG_9140_сайт

Не стримували почуттів і батьки, адже їхні діти виросли, і тепер для них настав новий етап у житті – навчання в школі. Цікаво, ким вони стануть у дорослому житті?

Напевне, сьогодні перед нами стоять майбутні президенти, космонавти, науковці…

Привітати випускників, їхніх батьків та вихователів прийшли, зокрема, голова Тарасівської сільської ради Зоя Тимощук та директор Тарасівської загально-освітньої школи Наталія Ганоцька. З їх вуст звучали теплі слова поздоровлень, побажання щасливої дороги до Країни знань, перші вчительські настанови.

IMG_9120_сайт

Як і годиться, не обійшлося цього важливого дня без квітів та подарунків. Напередодні свята дит-садок отримав від Тарасівської сільської ради новий ігровий комплекс для вуличного майданчика: гірку, пісочницю та гойдалку. А під час урочистостей сільська рада подарувала садочку довгоочікувану нову пральну машину та 41 комплект дитячої білизни! До речі, за всю історію закладу оновлення постільної білизни відбулося вперше. Дошкільнята увесь цей час користувалися комплектами, придбаними ще за радянських часів тодішнім радгоспом «Зоря комунізму».

IMG_9090_сайт

Отримали подарунки й випускники. Від сільради – укомплектовані шкільні пенали, від батьків – іграшки та шкільне приладдя. Заслужену подяку від батьків та низький уклін за виховання їхніх дітей отримали завідуюча Тетяна Корнійчук, вихователь цієї групи Тетяна Козачук та помічник вихователя Інна Філенко.

А головні винуватці свята, на радість наставникам та батькам, впевнено демонстрували свої таланти: декламували вірші, співали пісні, дякували «Сонечку» за щасливе дитинство.

Вікторія МЕЛЕШКО.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення