Янголи добра на Скадовській землі

IMG_2303День Святого Миколая надихає дітей і дорослих на неймовірні вчинки. Мабуть, кожному з нас цього дня хочеться зробити щось велике і добре, аби потім увесь рік згадувати з особливою теплотою. У спогадах учнів шкіл нашого району, їх вчителів, батьків та багатьох скадовчан наступного року неодмінно залишиться благодійна акція «Янголи добра». Цю добру традицію нам подарувала спільна ініціатива Центру дитячої та юнацької творчості та учнів загальноосвітніх закладів Скадовщини.

IMG_2295Ніби справжні янголи добра у переддень Святого Миколая опустилися на Скадовську землю і… завітали до районного будинку культури. Образ маленьких чудодіїв на себе приміряли учні шкіл нашого району. З білими пухнастими крилами за спиною, вони зустрічали лагідною усмішкою всіх скадовчан, які прийшли на виставку-продаж новорічних подарунків. Столи, вкриті святковими скатертинами, вабили до себе розмаїттям домашнього печива – маленьких шедеврів кулінарного мистецтва. Напередодні свята діти з батьки всю ніч випікали фігурки янголів, миколайчиків, різдвяних будиночків, ялинок. Зібрані з продажу кошти будуть спрямовані на благодійність. Тож торгівля велася жваво, а покупці, зачаровані такою казковою атмосферою, не рахували грошей – із ярмарку йшли з цілою купою солодких подарунків та сувенірів. Серед відвідувачів було чимало керівників та працівників трудових колективів, також на ярмарок завітали очільники міста і району: голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький, міський голова Олександр Яковлєв.

IMG_2469Звичайно, головним цього дня був святий Миколай (його роль блискуче виконав директор ЦДЮТ Олег Лиховид). Він прийшов до скадовських дітлахів не один, а з казковими героями. Маленькі глядачі переглянули театралізоване дійство «Пригоди Петрика та Мурчика», в якому головні ролі захоплююче виконали художній керівник РБК Наталія Яковлєва, заступник директора ЦДЮТ Вікторія Краснощок та керівник гуртка ЦДЮТ Олександр Бондаренко. Свято супроводжувалося яскравими піснями у виконанні вокалістів – вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, іграми та конкурсами. Поряд викладачі Центру дитячої та юнацької творчості проводили майстер-клас з виготовлення новорічних листівок. Разом зі святим Миколаєм та казковими друзями діти запалили вогники на святкових ялинках і закружляли у передноворічному танку.

Янголи добраНе обійшлося свято і без приємних миттєвостей нагородження. У рамках акції «Янголи добра» було проведено конкурс «Букет замість ялинки» – школи ра-йону з великим ентузіазмом відгукнулися на запрошення до участі. Яких тільки ялинок тут не було: з природних матеріалів, з виноградної лози, з шишок і навіть з макаронів! Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Дудченко з радістю вручила школярам-переможцям почесні грамоти та символічні подарунки. Здається, без відзнаки не залишився жоден загальноосвітній заклад. Ну а серед гостей нікому не бракувало гарного настрою і відчуття присутності казки у нашому житті. Практично кожен узяв собі на згадку маленьку часточку цього свята, яка зігріватиме серце цими зимовими передноворічними днями.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення