Юніори показали себе на чемпіонаті України з важкої атлетики

З 27 по 31 березня в місті Береговому, що на Закарпатті, проходив чемпіонат України серед юніорів з важкої атлетики. На помості у всіх вагових категоріях йшла дуже запекла боротьба за призові місця, адже на змагання приїхали команди з усіх областей України. До складу збірної Херсонщини увійшли семеро спортсменів вищого училища фізичної культури та його Скадовської філії.

Чемпіонат з важкої атлетикиСеред юніорів чемпіоном змагань у ваговій категорії до 85 кг став майстер спорту України Микола Рященко. Його сума двоборства – 307 кг. У цій же ваговій категорії виступав Олексій Хандусь. Він посів п’яте місце з сумою 280 кг. Приємно, що в урочистій атмосфері Олексію було вручено посвідчення майстра спор-ту України.

Молода спортсменка – дев’ятикласниця Вікторія Іванова – завоювала бронзову медаль з сумою двоборства 145 кг у ваговій категорії до 90 кг.

А от учениця 11 класу Наталя Лосякова з сумою двоборства 140 кг зайняла п’яту позицію у ваговій категорії до 63 кг.
У складі команди виступали молоді спортсмени Максим Забалоцький, Іван Білоконенко та Максим Домбровський. Хлопці показали хороші результати, але для змагань такого рівня цього виявилося замало: обидва Максими – на 10 місці, а Іван – на 11 місці.