Ювілей школи – всенародне свято!

Грандіозний концерт у будинку культури, багато гостей, море квітів для любих вчителів, феєрія учнівських талантів – так декількома словами можна сказати про святкування 130-річчя Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яке відбулося минулої п’ятниці.

Але щоб передати всю атмосферу шкільного ювілею, мабуть, не вистачить найкращих слів. Колектив навчального закладу на чолі з директором Світланою Олександрівною Соценко готувалися до цього дня дуже відповідально, і тому свято пройшло, наче на одному подиху, з чудовими привітаннями школі, урочистими митями нагороджень та незабутніми творчими сюрпризами. У приміщенні школи було презентовано новостворену фотогалерею, яка знайомить із закладом, його вчителями та учнями, здобутками і перемогами у різні роки. Подивитися на що було й у фойє будинку культури напередодні святкового концерту. Тут розгорнулася виставка учнівських творчих робіт.

Вітають почесні гості школи.

Вітають почесні гості школи.

У святковій залі СБК був майже аншлаг, а теплим щирим поздоровленням, здавалося, не буде кінця. На ювілей до Новомиколаївської школи прибули заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний, начальник відділу з питань діяльності органів місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради Ірина Гаврилаш, начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Галина Смирнова, голова районної профспілки освітян Людмила Пригодич, сільський голова Юрій Юрчук, директор СГВК «Лідія» Микола Коваленко. Від керівництва районної організації Партії регіонів школа одержала у подарунок фотоапарат, а директор ПП «Максім» Сергій Максимов передав навчальному закладу водонагрівач. Яскраві привітання приймала «ювілярка» від місцевого садочка, школи мистецтв, випускників навчального закладу різних років, педагогів-ветеранів і багатьох інших рідних людей та дорогих друзів. А учні вирішили поздоровити рідну альма-матер персонально: наймолодші – від себе, середня школа – від себе і старшокласники теж приготували окремий виступ.

Аж ось у залі повна темрява – на сцені з’являється екран і розпочинається справжнє кіно, присвячене рідній школі. Цікаво, що зняла  фільм випускниця, а нині вчитель школи Наталя Киця, а озвучила директор закладу Світлана Олександрівна. Нинішні школярі та випускники, вчителі і ветерани педагогічної ниви впізнавали себе на уроках та в різних подіях із шкільного життя.

«130 років – це багато чи мало?!», – це питання червоною ниткою пройшло крізь усе свято. І колектив Новомиколаївської школи, і їхні гості погодилися – це чудовий вік, до якого навчальний заклад підійшов з чудовими досягненнями, новими перспективами і статусом однієї з кращих сільських шкіл Скадовського району. Тож так тримати, ювіляри!
Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення