З чим прийшов Новий рік у Скадовськ?!

Новий рік – це не лише затишне родинне свято біля ялинки за келихом шампанського та з подарунками. Життя не знижує свого темпу навіть у свята. Зазвичай новорічні звіти різних служб насичені цікавими, а подекуди й резонансними подіями. А як же скадовчани зустріли Новий 2016 рік?!

145836_366423_1920x12804 січня, на щотижневій нараді, яка проходить за участю очільників місцевої влади та представництв державних служб під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика, було повідомлено про те, що новорічні свята у нашому місті та районі пройшли, на диво, спокійно. Правоохоронці, попри підвищену пильність, у святкові дні не зафіксували серйозних правопорушень. Не сталося на території району і надзвичайних ситуацій, які б становили загрозу життю чи здоров’ю людей.

Однак зовсім спокійними ці дні назвати не можна. У селах Володимирівка та Красне виникли пожежі у житлових будинках, у Скадовську загорівся гараж. Люди не постраждали, проте вони потребують не лише співчуття, а й допомоги через те, що понесли матеріальні збитки. Рятувальникам довелося виконати і нетипову роботу – вони розблокували двері будинку по вулиці Колгоспній. Жінка похилого віку не змогла вийти на двір через те, що у вхідних дверях зламався замок.

Початок року відзначився і поповненням у великій скадовській громаді. Першим жителем нашого міста і району, котрий розпочав свою біографію у новому 2016 році, став хлопчик. Він з’явився на світ у пологовому відділенні центральної районної лікарні новорічної ночі, о 25-й хвилині на першу. Народила майбутнього козака скадовчанка Дарія Гладишенко.

Перші дні нового року морозні, але, на жаль, ледь засніжені. Та це ніскільки не засмучує тих, хто цієї різдвяної пори продовжує відзначати прихід 2016 року. За всіма прогнозами він буде вдалим. Ці зимові свята засяють щасливою зорею над нашими родинами і принесуть усім нам мир та спокій, нові надії і сподівання, обдарують душевним теплом, здоров’ям та добром. А з дня Різдва Христового Господня благодать та опіка не покинуть скадовчан у новому році.

Ігор Кравченко.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення