З «Чорноморцем» крізь роки

Скільки себе пам’ятає,  Маліна Іванівна Первоглаз, яка нині живе в с.Антонівка, завжди читала районну газету «Чорноморець». Вона 47 років пропрацювала на Скадовщині зоотехніком-селекціонером, і з «районкою» пенсіонерку пов’язує надзвичайно міцна дружба: «З газетою доводилося нерідко співпрацювати по робочих питаннях. Частенько згадую Станіслава Павлюка та Миколу Водянчука – кореспондентів, з якими ми колесили по району, збираючи фактаж для статей на злободенні теми. Так би мовити, разом піднімали сільське господарство».

Жінка живе життям району, її цікавить абсолютно все, а «Чорноморець» – добрий помічник бути в курсі місцевих новин та подій: «Щойно видасться вільна хвилинка – перечитую свою рідну «районку». Усі матеріали такі змістовні й цікаві, окреме спасибі за надрукований в одному з номерів гімн Скадовського району, який так запав мені в душу. Єдине, чого б хотілося додати, це публікацій на медичну тематику. Адже людям похилого віку будь-яка порада чи інформація від медиків стане в нагоді».

Маліна Іванівна щиро радіє змінам, які відбулися за останній рік в газеті, і бажає їй подальшого процвітання, а родині «чорноморців» – здоров’я, тепла та особистого щастя.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення