З Днем Конституції скадовчан привітала Ніна Матвієнко!

27 червня у Скадовську, на площі біля районного будинку культури, відбулось урочисте зібрання, присвячене святкуванню Дня Конституції України. На свято прийшли керівники міста і району, представники трудових колективів та громадськість.

IMG_0085Жителів та гостей Скадовська зі святом привітали голова районної державної адміністрації Віктор Турик та міський голова Олександр Яковлєв. Державний прапор України під звуки Державного гімну разом із юними скадовчанами підняла Оксана Білинська – лікар з 50-річним стажем, член Гель-сінської спілки, активний член Народного Руху України.

IMG_0108Цього року урочистості з нагоди важливого державного свята були сповнені приємних сюрпризів. Найголовніший з них виявився в тому, що скадовчан привітала добрими словами та зворушливою українською піснею народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко! Усі присутні на зібранні були приємно вражені увагою відомої співачки, а прихильники її таланту не приховували свого захоплення прекрасним виконанням пісні.

DSC_0629Ніна Матвієнко завітала до Скадовська на три дні й увійшла до журі Міжнародного дитячого фестивалю «Україна єднає світ». Читайте інтерв’ю з народною артисткою України у наступному номері «Чорноморця».

Вікторія Мелешко.
Фото автора і Тетяни Підгородецької.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення