З Днем місцевого самоврядування!

DSC_5300_1

іричний дарунок від голови
Приморської сільради Юрія Торака.

7 грудня, дружною громадою, Скадовський район відзначив День місцевого самоврядування. Працівники органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад Скадовщини постійно шукають шляхи для покращення життя населення, а їх професіоналізм та далекоглядність забезпечують нашому району процвітання та оптимістичні надії на майбутнє. Вони не просто керують, приймають рішення, а намагаються прислухатися до потреб та порад своїх виборців. Допомагати, відповідати, реагувати, слухати та чути, а ще поважати думку кожного громадянина як рівноправного члена єдиної громади – ось принципи, за якими сьогодні живуть і творять наш район органи місцевого самоврядування.

У цей святковий день у районному будинку культури відбувся чудовий концерт. Адже День місцевого самоврядування – це і підбиття підсумків, і нагороди кращим з кращих, і можливість ще раз окреслити шляхи подальшого розвитку нашого краю, й просто чудова нагода зібратися разом, порадіти досягненням та відчути силу у єдності заради спільної мети – зробити наш район ще більш квітучим, щоб у кожній оселі був добробут, а в кожній родині – достаток та сімейний затишок.

IMG_1115_1

Голова Радгоспненської сільради Василь Козак
запалив своєю піснею всіх глядачів!

Зі сцени усіх присутніх поздоровили перші особи району та міста. Голова районної ради Олег Федорович Старенький у своєму вітальному слові наголосив, що місцеве самоврядування – це кожен громадянин нашого району, і з особливою вдячністю за наполегливу та сумлінну працю звернувся насамперед до представників органів місцевого самоврядування, які працюють на селі: «Ви першими реагуєте на проблеми та біди наших сільських жителів, стійко переносите скрутні часи і працюєте заради благополуччя Скадовщини. Велика вдячність і колегам з міської ради, адже ми бачимо, які чудові зміни відбуваються у Скадовську рік за роком. Приємно відзначати і те, що символіка нашого району сьогодні повністю сформована завдяки активній громадянській позиції депутатів районної ради. Вітаю депутатів усіх рівнів та бажаю подальших успіхів у роботі і родинного тепла у ваших оселях».

Голова районної державної адміністрації Андрій Олександрович Євстратов поздоровив «винуватців свята» і зауважив, що вони, дійсно, згуртована команда, яка діє на благо свого району: «Тут зібралися найкращі та найактивніші члени територіальної громади, які своїми справами переконливо доводять, що вболівають за свою малу Батьківщину. Ваша праця непроста і дуже часто невдячна, але її плоди не залишаться без гідної оцінки. Адже ви щодня робите усе, щоб у кожному селі, селищі та місті люди жили краще».

Міський голова Олександр Гавриш впевнений, що попереду у нашого міста та району успішне майбутнє, адже в нас живуть найкращі люди і працюють фахівці своєї справи: «Сьогодні ми ще раз підтверджуємо, що влада – це народ, і спільно ми змогли досягти тих позитивних змін, якими може пишатися кожен житель міста і за які ми вдячні кожному скадовчанину. Це ж можна сказати і про жителів району, адже ми впевнені, що Скадовщина і наш районний центр – найкращі».

Працівники органів місцевого самоврядування ставлять перед собою складні завдання та своєю наполегливістю і вірою у правильно обраний шлях досягають інколи майже неможливого, адже знають – за ними стоять виборці.

Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення