З любов’ю і щирістю до праці музейників

IMG_8590_сайтМіжнародний день музеїв щороку відзначають 18 травня, і ця дата вже давно стала сприйматися як професійне свято музейників України. Відзначив його і колектив Скадовського краєзнавчого музею. Свято пройшло у колі добрих друзів та шановних гостей.

IMG_8570_сайтБез перебільшень, за останні роки краєзнавчий музей став для скадовчан важливим осередком культури. Йдучи в ногу з часом, колектив закладу виділив найголовнішу сучасну тенденцію. Це максимальне наближення історичного спадку до жителів району у зустрічах та активних формах роботи. Минули часи, коли у музейних приміщеннях панували тиша і спокій, бо нині вони стали місцем дружнього спілкування і спільних подорожей в історичне минуле.

Урочисто привітав зі святом хранителів історії голова районної державної адміністрації Віктор Турик. Він висловив вдячність працівникам краєзнавчого музею за великий внесок у справу виховання підростаючого покоління скадовчан і зауважив, що наш музей став своєрідною родзинкою курортного міста. Теплими словами привітала музейників начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Миронець і принагідно вручила колективу Скадовського краєзнавчого музею Подяку за плідну працю.IMG_8665_сайт

Багато приємних слів прозвучало цього дня від школярів та педагогів, працівників культури, ветеранів, любителів старовини. Краєзнавець Олег Лиховид приніс у подарунок монети часів Золотої Орди, знайдені на території нашого району, і висловив впевненість, що вивчення історії нашого краю об’єднує справжніх ентузіастів цієї справи, в числі яких найбільш активними є працівники музею.

Та не лише слова звучали цього дня – тішила учасників свята і музика. Жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» районного будинку культури подарував слухачам вінок українських пісень. А працівники музею в урочистій атмосфері оголосили подяку багатьом своїх колегам, друзям та партнерам, які допомагають популяризувати діяльність закладу та поповнюють його фонд цікавими експонатами.

Кажуть, що в житті кожної людини в певний період з’являється потреба озирнутися на пройдений шлях та осмислити його. Вірогідно, що і музеї з’явилися тоді, коли у людства виникла потреба подивитися назад, щоб виділити головні цінності в історії існування суспільства. У такому разі скадовські музейники вірно служать музі, ім’я якій Історія.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення