З Новим роком та Різдвом Христовим, земляки!

Дорогі жителі Скадовщини!

Ось ми і пережили ту чарівну мить, коли у свої права вступив Новий 2016 рік. Ще з дитинства ми з хвилюванням чекали на це свято, загадували бажання, дарували один одному подарунки, раділи традиції зустрітись у сімейному колі, з рідними для нас людьми та друзями. І тепер, у новому році, не забуваймо, що успіхами і щастям кожного з нас квітне наша Україна!
NewYear-bigНа порозі Різдво Христове! Вітаємо вас з найсвітлішим, найпрекраснішим святом всього християнського світу, в якому, доповнюючи один одного, поєднуються релігійні та народні традиції. Різдвяні дні дарують нам незгасиме світло віри, наповнюють серця радістю і надією. У ці дні по-особливому зриме наше прагнення до зміцнення моральних основ суспільства, збереження духовної, культурної та історичної спадщини.
Нехай справа, якій ви віддаєте себе, приносить вам матеріальний достаток, внутрішнє задоволення і добру славу. Нехай безкорислива любов, яку ви щедро даруєте своїм близьким, сторицею повертається до вас. Давайте зробимо все, щоб очі українських дітей сяяли посмішками, радістю та надією!
 Новорічна і Різдвяна ночі – це час, коли ми по-особливому усвідомлюємо, наскільки ми близькі, наскільки потрібні один одному і як не можемо жити без любові та підтримки рідних людей. Тож давайте подякуємо один одному за допомогу, турботу й увагу. Нехай у кожній родині стане більше радості й тепла, а на нашій землі запанують злагода, достаток і мир!

Щастя вам і здоров’я, дорогі земляки!

Віктор ТУРИК, голова районної державної адміністрації.
Олег СТАРЕНЬКИЙ, голова районної ради.
Олександр ЯКОВЛЄВ, міський голова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення