З обновою вас, тарасівці!

IMG_0572Напевне, перші пацієнти вже скористалися медичною допомогою в капітально відремонтованому фельдшерсько-акушерському пункті села Тарасівка. Без сумніву, вони були приємно вражені.

Ця будівля медичного закладу простояла багато років у доволі занедбаному стані. Тепер же там зроблено не те, що ремонт, а справжню реконструкцію. Причому, не в рамках якоїсь обласної чи районної програми соціально-економічного розвитку села. Ні, друге життя медичному закладу подарували самі ж жителі Тарасівки, зумівши поєднати свої прагнення з метою збереження здоров’я земляків.

IMG_057120 липня біля приміщення фельдшерсько-акушерського пункту відбулося невеличке свято для кожного, хто доклав свої зусилля до відновлення приміщення, хто всіляко сприяв тому, аби тарасівці мали змогу лікуватися у сучасному медичному закладі. Приємно було зустрітися людям, котрих об’єднала важлива і, нарешті, завершена справа.

Іменинниками відчували себе у цей сонячний день завідувач ФАПом Ася Істоміна, медична сестра Валентина Курах та молодша медсестра Ніна Дудченко. Свої перші слова вдячності вони адресували Анатолію Власенку, директору ТОВ «ВІНДКРАФТ Україна». Ця компанія займається розробкою та інвестуванням у проекти вітрової енергетики в Україні, і в Тарасівці вітрові турбіни вже стали звичною частиною пейзажу. Та не цураються енергетики і буденного життя села: допомогли з впорядкуванням школи, одразу відгукнулися на прохання місцевих медиків підсобити їм у ремонті. Коли розпочалися роботи, часто можна було зустріти на об’єкті Сергія Подакова, заступника Анатолія Власенка, та Івана Теленика, працівника цієї ж компанії.

CIMG5155Медики наперебій розповідають, що зроблено у приміщенні ФАПу, яке всерйоз не ремонтувалося майже 25 років! Тепер тут відновлена підлога, оновлені вікна і двері, реконструйовані стеля і стіни. Та найбільше радують працівників закладу відновлене опалення приміщення, каналізація і гаряча вода, водогін і сучасний санвузол. Усе це виблискує свіжістю і створює атмосферу комфорту.

Педіатричний кабінет та акушерська кімната, кабінети лікувальних процедур та фізіотерапії, допоміжні приміщення виглядають дуже охайно і затишно, а на кожному кроці – квіти.

На прохання розповісти про людей, які влаштували цю велику для села подію, медсестра Валентина Курах, не замислюючись, відповідає:

IMG_0576– Велику допомогу нам надала головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Алла Хмельова, тарасівці Ростислав Криворучко, Сергій Скобелєв, Наталія Теленик, подружжя Ольги і Сергія Телеників, Наталія і Станіслав Молчанови, Юрій Тимощук, Валентина Онопрієнко. Взагалі, дуже багато людей брали участь у відродженні нашого закладу – нехай мене вибачать люди, котрих я не згадала. Усім їм по-дякувала на цьому святі голова сільради Зоя Тимощук.

Розвиток охорони здоров’я населення вимагає постійної уваги з боку держави. Втім, тарасівці, розуміючи, що на сьогодні в Україні вистачає багато інших важливих проблем, змогли власними силами вирішити наболіле для багатьох сіл району питання.
Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення