З приходом весни чепуриться Скадовськ

Передовиця_слайдерНасичений подіями період розпочинається у нашому житті. Усього за два тижні – Великдень, а там і поминальні дні. Трохи більше місяця залишилося до відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги, і не встигнемо озирнутися, як розпочнеться курортний сезон. Отож, нині кожен день на вагу золота. У той час, як скадовчани наводять порядок і красу на власних подвір’ях, висаджують квіти та дерева, підбілюють, підфарбовують…, комунальні служби, за дорученням керівництва міста і міської ради, створюють затишок і комфорт на вулицях та в місцях громадського відпочинку. Отже, дивимось!кенон-0071_сайт

Рівнесенькі заквітчані вулиці завжди були одним із брендів Скадовська. Ось і цієї весни роботи з благоустрою розпочалися в нашому місті з прокладання нових тротуарів за кошти міської ради. Наразі ремонтуються центральні тротуари: по вулиці Гагаріна (до супермаркету «Фреш»), по вулиці Володарського (біля бібліотеки для дітей); біля районного будинку культури (з боку вулиці Володарського). Також у подальшому заплановано поточний ямковий ремонт доріг міста.
Крім того, щоденно проводяться роботи по боротьбі з підтопленням та затопленням. У 2015 році міська рада запланувала відведення зливової води з вулиці Рози Люксембург. Капітальний ремонт зливової каналізації тут вже розпочався. Виконують роботи працівники комунального підприємства «Водне гос-подарство».
кенон-0202_сайтСеред інших намірів міської ради – прокладання зливової каналізації, улаштування дорожнього полотна та тротуару в західній частині вулиці Рози Люксембург, від вулиці Гагаріна до вулиці Чапаєва. На цій ділянці планується зробити закриту зливову каналізацію.Изображение-048_сайт

З наближенням Великодня та поминальних днів набирають обертів роботи з благоустрою території міських кладовищ. Це завдання виконує комунальне підприємство «Очисні споруди». Особлива увага приділяється впорядкуванню військових поховань та братських могил, наведенню порядку біля меморіалів та на Алеї Слави.
Працівники комунального підприємства взялися прибирати цвинтар, розташований по вулиці Гагаріна. Територія зачищається від сміття, пластику та бур’янів. Обрізаються порослі кущів та акації, ліквідуються стихійні сміттєзвалища, що виникли поруч. Обсяг робіт чималий, і комунальникам знадобиться немало часу, аби навести лад. Скадовчани мають поставитися з розумінням і теж не відкладати на останній день прибирання могил своїх рідних та близьких. Адже служби повинні встигнути вчасно вивезти сміття та привести до ладу внутрішню і прилеглу території міських кладовищ.

Але на цьому роботи з благоустрою не завершуються. З кожним днем Скадовськ має ставати все більш комфортним містом для життя і все більш затишним курортом для відпочинку. Для цього треба не просто працювати день у день, а й любити своє місто всім серцем – тоді на будь-яку справу вистачатиме не лише часу, а й сил, енергії і натхнення.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення