За хворими їздитимуть на нових авто

Швидка_сайтВизначною подією для Скадовського району стало одержання нової санітарної машини. За кошти, виділені з державного бюджету, для Скадовської станції екстреної медичної допомоги придбано нову санітарну машину «Peugeot Boxer» класу «В».

Загалом у Херсонській області цілеспрямовано, для різних підрозділів екстреної медичної допомоги, було презентовано 24 машини. Усі вони  французької збірки та оснащені надсучасним медичним обладнанням. Таке придбання обійшлося для державного бюджету у чималу суму. Одна укомплектована санітарна машина коштує 700 тис. грн. Автівка повністю оснащена медичною апаратурою, імобілізаційним обладнанням та виробами медичного призначення. Усе це значно розширює можливості лікарів у наданні медичної допомоги хворим та потерпілим.

7 травня ключі від новенької машини колективу Скадовської станції екстреної медичної допомоги вручив заступник губернатора Михайло Мельник. Ця довгоочікувана допомога особливо актуальна зараз – напередодні курортного сезону. Усі знають, що в Скадовському районі розташовано понад 80 дитячих оздоровчих закладів. У літній період чисельність населення за рахунок відпочиваючих зростає в десятки разів. Звичайно, потреба в екстреній медичній допомозі теж значно збільшується. Не завжди вистачає медичного персоналу, спеціалізованого транспорту та необхідного обладнання. Але медики намагаються допомогти кожному хворому у найкоротший термін. А з використанням таких машин, з новою апаратурою, вони зможуть надавати невідкладну допомогу ще якісніше та швидше.

Вікторія Золотаревська.
Фото Юрія Бондарєва.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення