Завжди на варті спокою міської громади

служба охорони_сайтСкадовська міська рада восьмий рік поспіль співпрацює з підрозділом УДСО при УМВС України в Херсонській області. За цей час працівниками міської ради та співробітниками відділу охорони налагоджено чітко відпрацьовану систему взаємодії, направлену на ведення контролю і підтримку законності, правопорядку і покращення благоустрою у місті. Працівники державної служби охорони завжди поряд під час проведення масових заходів, під їх контролем – порядок на міській набережній влітку та ведення санкціонованої торгівлі.

Відлунали святкові заходи у Скадовську на честь 120-ї річниці заснування міста. Кожен заклад культури і спорту планував внести власний вклад до загальної палітри міських святкувань. Численні і багатолюдні розваги, концерти, змагання та конкурси пройшли на відмінно, з дотриманням громадського порядку завдяки злагодженій роботі Скадовського міжрайонного відділення служби охорони, начальником якої є Байоглан Абіалі-огли Гусейнов.

Вперше у Скадовську відбувся загальноміський велопробіг. Численна армія шанувальників велоспорту їхала у супроводі службовців Скадовського районного відділу міліції та Державної служби охорони. П’ятикілометрову дистанцію було пройдено бездоганно. Змагання з кінного спорту клубу «Терсан» завжди оберігають службовці ДСО від несподіваних негараздів, і донині ці заходи проходили на високому рівні.

Головні святкування відбулися на міському стадіоні «Колос». Багаточасова програма була проведена без ускладнень, навіть коли пізно ввечері на сцені виступали гості з міста Києва – наша землячка Тетяна Антонік, Андрій Князь, Лєна Дарк, Олег Дацько, Milania, Ангелія, група “New Age Trio”. Стримували натиск палких шанувальників саме бійці служби охорони.

По завершенню ювілейних заходів на нараді міський голова Олександр Васильович Гавриш подякував працівникам ДСО за добру службу, адже саме завдяки професійному виконанню ними посадових обов’язків міські заходи справді пройшли на одному диханні, злагоджено, спокійно, з добрим настроєм.
Міську обнову – спортивний тренажерний майданчик, що був подарований горожанам до Дня міста, пильно охороняють службовці ДСО, завдяки чому його збережено від посягань любителів гострих відчуттів.

Активно проводилася робота з контролю громадського порядку під час оздоровчого сезону 2014 року. Співробітники Скадовського підрозділу Державної служби охорони з червня по вересень поточного року:

– провели роз’яснювальну роботу з попередження 92 осіб про незаконну торгівлю продуктами харчуванння, з них 38 направлено на адміністративну комісію виконавчого комітету міської ради;

– щоденно під час проведення денного та нічного патрулювання вздовж міської набережної та інших центральних вулиць міста співробітники ВДСО проводили роботу з недопущення фактів порушення громадського порядку, правопорушень, збереження чистоти та благоустрою вулиць міста.

Особлива вдячність співробіт-никам служби охорони за збереження громадського порядку, охорону і безпеку учасників численних фестивалів і конкурсів, що проходили у місті: фестивалю «Джаз над морем», парусної регати «Відродження-2014», численних заходів з нагоди Дня Незалежності України та 120-ї річниці заснування міста Скадовська.

Під час масових багатотисячних заходів співробітники Скадовського підрозділу Державної служби охорони проявили себе як високопрофесійні, тактичні та досвідчені працівники міліції. Їх організовані та динамічні дії, адаптовані до різних непередбачуваних проявів, підвищують імідж провоохоронних органів і Державної служби охорони серед населення.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення