Завжди приходять на допомогу

очерет10 вересня на пункт зв’язку 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на відкритій території околиці міста горить очерет. На місце події одразу ж виїхали черговий караул та пожежний модуль Скадовського лісничого господарства.

По прибуттю було встановлено, що горить очерет площею 1 га. На допомогу для ліквідації пожежі було викликано ще одне відділення рятувальників. Чіткими та злагодженим діями чергових караулів ДПРЧ-19 вдалося швидко ліквідувати пожежу та уникнути розповсюдження вогню. Під час розслідування на місці події виявлено, що пожежа сталася через необережне поводження з вогнем. Втім, хто винен – поки що не встановлено.

Усього за 2015 рік 19-ю Державною пожежно-рятувальною частиною здійснено 70 виїздів на ліквідацію пожеж і надзвичайних подій та 13 виїздів для надання допомоги населенню. Завдяки вмілим діям особового складу підрозділу врятовано 22 житлових будинки, три автотранспортних засоби та матеріальні цінності на суму близько 2297000 тис. грн.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення