Здійснимо мандрівку у часі!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПоспішіть!!! До новорічних та різдвяних свят у Скадовському краєзнавчому музеї відкрилася тематична виставка «Новорічні свята: подорож у часі». В експозиції представлені іграшки, декоративні ялинки, ялинкові прикраси, новорічні та різдвяні листівки різних часів, фотографії святкування Нового року у різні роки.
Залу музею прикрашають вишивки новорічної тематики місцевих майстринь Клавдії Володимирівни Батог та Людмили Георгіївни Терехової, а також малюнки вихованців дитячої художньої студії «Палітра».

В очікуванні новорічно-різдвяних свят краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих, дітей та дорослих, які цікавляться історією новорічно-різдвяної атрибутики, традиціями наших предків, здійснити невеличку мандрівку в минуле і відвідати виставку. Тут діти зможуть побачити та пізнати нове та цікаве, а дорослі згадати та поринути у незабутній світ дитинства.

Ті ж, хто у ці святкові дні завітає до музею та принесе в дарунок закладу стару іграшку, ялинкову прикрасу чи листівку радянських часів, зможуть відвідати музей безкоштовно.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення