Жінка і газета – жіночого роду

дивчата_2У різні часи в редакції «Чорноморця» працювало чимало чоловіків і жінок, але так склалося, що сьогодні нашу районну газету випускає на 100 відсотків жіночий колектив!
Можливо, в цьому є певна закономірність і навіть символічність, адже жінка і газета – жіночого роду. За багато років разом з читачами ми стали справжньою родиною «Чорноморця», тож хочемо, щоб і ви, шановні, знали в обличчя відданих працівників своєї редакції. Нас усього п’ятеро, але навіть такий маленький колектив здатен створювати якісну газету, адже кожна з нас по-справжньому живе своєю роботою!

З нагоди свята Весни на адресу жінок лунають найтепліші слова, і жінки нашої редакції теж заслуговують на те, щоб ними захоплювалися!
Справжньою гордістю на-шої редакції є оператор ком-п’ютерної верстки, дизайнер Ганна Мацуляк (на фото праворуч). Завжди усміхнена, гарна і доброзичлива – вона щодня з радістю поспішає на роботу, як на свято.

Важко уявити, що Ганна Григорівна віддала цій справі майже 40 років життя. Сьогодні ж вона, як справжній професіонал, з великим ентузіазмом привносить в оформлення газети сучасні технології і стиль.

Завжди щира, відповідальна до кожного редакційного завдання, об’єктивна та неупереджена – наш фотокореспондент Вікторія Мелешко (друга праворуч). У роботі вона – на передовій журналістського фронту, а вдома – любляча дружина і багатодітна мама – у Вікторії Володимирівни троє гарних діток! Можливо, хтось із них, коли виросте, продовжить її журналістський шлях.

Завжди привітно зустрічає читачів у нашій редакції головний бухгалтер Ірина Кисленко (на фото ліворуч). Уважна, чуйна, турботлива – вона ніколи не відмовить у цінній пораді людям, які приходять з бажанням розмістити в газеті статтю чи привітання, оголошення або поминання. Ірина Анатоліївна працює головним бухгалтером редакції майже п’ять років і з відповідальністю ставиться до забезпечення фінансово-економічної стабільності нашого підприємства.

Кореспондент Вікторія Золотаревська (друга ліворуч) – з молодих працівників нашого колективу, працює в редакції трохи більше трьох років, але за цей час газета стала для неї рідною. Кожного відвідувача редакції Вікторія обдарує милою посмішкою і теплим словом. А ще дівчина має велике добре серце, в якому вистачає любові не лише для людей, а й для братів наших менших. Завдяки небайдужості нашої колеги десятки безпритульних тварин у нашому місті знайшли собі господаря та люблячу родину.

На чолі нашого колективу сьогодні теж стоїть жінка – Тетяна Підгородецька (на фото у центрі). 8 років вона працювала журналістом у провідних медіа області, а одного дня відмовилася від перспектив великого міста заради того, щоб змінити на краще рідну районну газету. Тетяна Сергіївна – молодий, але впевнений очільник підприємства, яка має багато планів щодо того, аби «Чорноморець» став незамінним другом для кожного жителя нашого краю!

Ось такий він – колектив нашої газети: гарний, професійний, творчо невгамовний, колектив з жіночим обличчям!

З нагоди 8 Березня жінки «Чорноморця» вітають усіх представниць прекрасної половини людства зі святом Весни! Творімо наше майбутнє разом, розбудовуємо Україну і нашу Скадовщину! Залишаймося з «Чорноморцем»!

Ми працюємо саме для вас!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення