Життя у зимовому ритмі

IMG_0029_сайтМітли та граблі комунальники змінили на снігоприбиральні лопати. Працівники КП «Очисні споруди» цими днями відкинули чимало розталого снігу у громадських місцях нашого міста. Якби ще господарі приватних будинків та власники підприємств не забували розчищати тротуари біля себе, то й рухатися нашими вулицями було б значно легше і безпечніше.

IMG_0090_сайтЩойно сніг почав танути, снігоприбиральна техніка поспішила на розчищення доріг міста від біло-сірої «каші». Неозброєним оком було видно, що впоратися з цією задачею комунальникам важко. Щоб звільнити від снігових навалів хоча б квартал, треба було проїжджати одним і тим же маршрутом кілька разів поспіль.

IMG_0070_сайтТепла та їжі в ці холодні дні особливо потребують не лише люди, а й тварини. Завдяки турботі небайдужих скадовчан наші брати менші можуть легше пережити морози. І нехай вони не вміють говорити людською мовою – щира вдячність читається в їхніх очах.

IMG_0092_сайтЛистоношу чекають за будь-якої погоди! Адже з його приходом в оселі з’являються свіжі новини, поштові перекази і просто гарний настрій. Скадовські листоноші випробувань снігопадами не бояться – у ці дні пошта працювала безперебійно. Як завжди, поспішала до своїх адресатів і листоноша Ольга Миколаївна Вишкварка – у неї для скадовчан тільки добрі вісті.

Підготувала Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення