Зі святом Знань, Таврійська школо!

Урочисто і зворушливо пройшло свято Першого дзвоника у Таврійській загальноосвітній школі. Переконалася в цьому і кореспондент «Чорноморця», завітавши до закладу цього дня на запрошення педагогічного колективу та батьків.

IMG_3808_сайт

На святково вбраному подвір’ї школи на урочисту лінійку зібралися школярі, вчителі, батьки та жителі села. Особлива увага – на першокласників та випускників! Як і годиться, педагогічний та учнівський колективи Таврійської школи старанно готувалися до початку нового навчального року. За словами директора закладу Ольги Зінченко, завдяки допомозі батьків, вчителів, відділу освіти РДА та підтримці з районного бюджету у класах було зроблено косметичні ремонти, реставровано старі меблі, підготовлено нові стенди та наочні матеріали. Оскільки актової зали у школі немає, у великому коридорі цього року облаштували імпровізовану сцену. До кінця грудня, завдяки програмі державної підтримки, заклад має отримати нові вікна, у найближчих планах – капітальний ремонт шкільного вуличного туалету.

IMG_3816_сайт

Першого вересня Таврійська загальноосвітня школа відкрила двері для 139 школярів. Під святкові фанфари прямують на урочисту лінійку 16 першокласників на чолі зі своїм першим вчителем Тетяною Друщенко. І нехай поки що не в кожного виходить навіть вимовляти правильно слова, і «канікули» у них звучать як «кунікули», але дітки з усією серйозністю готові розпочати велику подорож Країною знань.

Бурхливими оплесками школа зустріла 8 випускників та їх класного керівника Віру Зінченко. Для них – це останній рік перед відпо-відальним кроком у доросле життя. Юнаки та дівчата сповнені мрій і трепетних надій на гарне майбутнє.

IMG_3777_сайт

– Квіти, музика, радість – це обов’язкові атрибути першого дня осені, – розпочала своє привітання Ольга Зінченко. – Бажаю школярам успішного навчання, вчителям – старанних учнів, батькам – терпіння, а всім нам – мирного неба, міцного здоров’я та багатої, процвітаючої України!

Від імені депутатського корпусу, апарату ради, сільської громади з Днем знань та святом Першого дзвоника шкільну таврійську родину поздоровила сіль-ський голова Тетяна Галянтова. Вона побажала учням успіхів у навчанні і традиційно вручила набори шкільного приладдя першокласникам. Отримали школярі привітання та подарунок і від шефів закладу – Скадовського відділення поліції. Інспектор з ювенальної превенції Олександр Токар передав школі два нові волейбольні м’ячі.
Незабутньо на лінійці звучали виступи маленьких першоклас-ників, пісні про Україну, вірші та інсценізації у виконанні інших школярів. Святкову атмосферу свята підтримав і показовий виступ футбольної команди школи на чолі з учителем фізичної культури Олександром Дем’янюком.

IMG_3772_сайт

І ось – найголовніша мить свята – на перший урок школярів покликав Перший дзвоник. Право подзвонити у нього отримали першачки – Олександра Губська і Микита Наумов.

Тож, з Першим дзвоником, Таврійська школо! З першим навчальним днем!

Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення