Змагалися за Кубок «Єдина країна»

Спортивна Скадовщина_сайтЗа підтримки міського голови Олександра Гавриша 23 травня у Скадовській школі-інтернаті відбувся кубок з футболу «Єдина країна»  під доречним гаслом «Ми – за мир!».

Дуже цікавою і напруженою була гра, адже з футбольною командою навчального закладу «Інтер» та збірною командою м.Скадовська змагалася збірна команда військовослужбовців прикордонної служби нашого міста. На свято футболу прибула і футбольна команда дівчат із села Новомиколаївка. Вона зіграла товариську гру з дівчатами Скадовської школи-інтернату.

Ця зустріч запам’ятається всім учасникам. Дуже символічно, що «Інтер» та військовослужбовці мали форму, яка в поєднанні створювала жовто-блакитну палітру.
У запеклій боротьбі І місце виборола  команда «Інтер», ІІ місце посіла команда військовослужбовців, ІІІ місце – збірна команда Скадовська. А головне, що проведення таких заходів зайвий раз підтверджує вислів: «Спорт об’єднує людей!».

Сонце. Море. Волейбол…

Останніми роками саме з цими словами у багатьох куточках нашої країни асоціюється назва нашого міста. Вже стало доброю традицією у Скадовську зустрічати прихід літніх днів великим святом волейболу. Ось і цього року у травні наше містечко приймало гостей з різних регіонів України.
Команда «Агро-спорт» з села Антонівка під керівництвом тренера В.В.Дудченка здобула право приймати фінальний тур Чемпіонату аматорської ліги України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2013-2014 р.р. з 15 по 18 травня 2014 року. За звання чемпіона серед аматорів завітали позмагатися команди «Новатор-Князь» м.Хмельницький та «Олімп» м.Южноукраїнськ. Команда «Віталіс» м.Горлівка з об’єктивних причин, на жаль, не змогла взяти участь у змаганнях.

Три змагальні дні в ігровій залі Скадовської РК ДЮСШ видалися дуже напруженими та видовищними. Команди, що виходили на майданчик, демонстрували майстерність, жагу до перемоги та командний дух. Місцеві вболівальники, які з нетерпінням чекали цих ігор, шалено підтримували спортсменів.
Найкраще реалізувати свої плани змогли гравці команди «Новатор-Князь» з м.Хмельницького. За результатами ігор вони і здобули звання чемпіонів. Друге місце посіла команда «Олімп», третє місце та бронзові медалі першої аматорської ліги завоювала місцева команда «Агро-спорт».

На закритті змагань та нагородженні команд міський голова Олександр Гавриш привітав учасників із вдалим завершенням ігрового сезону, подякував за подароване свято спорту та побажав успіхів у майбутньому сезоні. У свою чергу представники команд висловили  подяку керівництву міста та району за теплий і гостинний прийом, створені умови для проведення змагань та запевнили, що обов’язково повернуться з родинами на наші пляжі.

Ще раз вітаємо команду «Агро-спорт» та їх тренера Віктора Володимировича Дудченка з бронзовими нагородами Чемпіонату.