Зустріч, як букет первоцвітів

Напередодні свята весни – 8 Березня – районна бібліотека для дорослих запросила ветеранів праці на зустріч. І виявилася вона теплою, щирою і безпосередньою, такою, що запам’ятається нам надовго.

Лист Золотухіна 1Ведучі заходу – провідний бібліотекар Ганна Юріївна Мусулевська та бібліотекар Лариса Володимирівна Баранова – віднайшли дуже гарні поетичні слова для привітань. Вони розповіли історію «створення жінки».

Викликала у залі пожвавлення вікторина на суто жіночі теми. У чому сила жінки? Виявляється, у слабкості. А з якого полотна неможливо пошити одяг? Ну, звичайно ж, із залізничного! Багато ще цікавих питань пропонувалося гостям.

Розмова пересипалися віршами про кохання, про жінок та їхню долю. Активними учасницями святкового вечора були Міра Всеволодівна Черній та Олена Феліксівна Кит, обидві порадували слухачів гуморесками та піснями.

Зацікавлення викликала демонстрація на екрані портретів видатних українок від давніх часів і до наших днів. Це княгиня Ольга, Ярославна, дочка князя Володимира Ганна – дружина французького короля, відомі артистки, співачки і письменниці. Плеяду знаменитостей завершують Ліна Костенко, Марія Матіос та Оксана Забужко. Цю відеоінформацію підготувала бібліотекар Тетяна Михайлівна Горун. Лист Золотухіна 2І нарешті на екрані попливли зображення квітів надзвичайної краси – крокусів, нарцисів, ірисів та троянд. Дуже символічна паралель між створіннями Господа – жінкою і квіткою.

У такій дружній невимушеній атмосфері ще довго лунали пісні про матір, про жінку, про любов, весну та Україну. Довірливе спілкування й ознайомлення з виставкою завершилися спільним фотографуванням на згадку.

На прощання кожна з присутніх жінок загадала бажання обов’язково зустрітися за рік у такому ж складі і поділитися враженнями від прожитого. А нині – велике спасибі організаторам чудової зустрічі.

Н.Ф.Золотухіна,
м.Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення