Звернення голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка до жителів області

Шановні співвітчизники!

Губернатор1У нашій державі склалася непроста ситуація – у день великого православного свята Хрещення Господнього, 19 січня, у місті Києві учасники протестів остаточно перейшли межі законності і моральності, порушивши власні зобов’язання щодо проведення мирних заходів.
Звичайно, кожен громадянин України має право на мирний протест, ніхто не повинен обмежувати це право. Але всі дії протестувальників мають бути у рамках закону, не переходячи межу між мирним протестом і злочином.
Натомість, зараз опозиційні лідери, розхитуючи ситуацію в країні, вже спровокували силове протистояння. Від радикальних протестувальників вже постраждали десятки правоохоронців, спалено не тільки комунальний транспорт та автобуси «Беркуту», але й приватний транспорт громадян.
Не можна йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством.
У своєму зверненні до Українського народу Президент України Віктор Янукович наголошує, що лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насилля зруйнують Україну.
Тож я закликаю до загальноукраїнського діалогу щодо відновлення стабільності та злагоди у державі. У столиці повинен бути відновлений порядок, а всі винні у вуличних заворушеннях притягнуті до відповідальності.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення