Звернення голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка до жителів області

2012.05.04. Костяк М.М.Шановні співвітчизники!
Зважаючи на те, що сьогодні в нашій країні досі тривають події, які нікого не можуть залишити байдужим, настав час спільно шукати способи вирішення ситуації, що склалася в Україні. І саме на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Із закликом до об’єктивності, справедливості і далеко-глядності звернувся Глава держави до всіх учасників загальнонаціонального круглого столу «Об’єднаємо Україну», з метою віднайти такий шлях, який би дав надію всьому українському народу на подолання політичної кризи.

Крім того, Президент України наголошує на важливості об’єктивного розслідування подій під час масових акцій.

Віктор Янукович наполягає на покаранні винуватців, а випадкових людей, учасників дійства, він пропонує амністувати. Адже це дасть гарантії, що ми зупинимо процес протистояння, а країна увійде у стабільне, нормальне життя, до якого ми всі прагнемо.

Також хочу зазначити, що Президент України тримає на особистому контролі процес здійснення переговорів як з Європейським Союзом, так і з Російською Федерацією для того, аби мінімізувати негативні наслідки від підписання Угоди про асоціацію.

А це ще раз свідчить про те, що керівництво нашої держави вишукує усі можливості для того, щоб на шляху європейської інтеграції, який залишається пріоритетним, захистити національні інтереси України, а також підтримувати стабільність і сприяти повноцінному соціально-економічному розвитку нашої країни.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення