Звернення прокуратури району до мешканців Скадовського району щодо недопущення проявів сепаратизму та розколу в Україні

звернення_сайтОстаннім часом мають місце випадки спроб розміщення на деяких будівлях та спорудах у місті Херсоні прапорів неіснуючої територіальної одиниці «Новоросія».

Прокуратура району звертається до мешканців міста Скадовська та району з заявою про те, що територіальна недоторканність України є невід’ємною складовою її самостійності та незалежності. Конституція України проголошує, що територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Статтями 109, 110 Кримінального Кодексу України встановлено кримінальну відповідальність за дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, за публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, вчинені представником влади або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, також умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, або такі, що призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків та караються позбавленням волі на термін від п’яти до п’ятнадцяти років.

Прокуратура району звертається із застереженням не піддаватися на будь-які провокації та заклики. У цей непростий час ми всі маємо усвідомлювати, що лише згуртованість та єдність народу нікому не дозволить розділити нас.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення