ЗВЕРНЕННЯ

Майдан 2_сайтМешканці нашого міста вже вкотре висловлюють занепокоєння щодо майбутнього Скадовська і району як курорту державного значення. Усі громадяни хочуть, щоб дитяча зона відпочинку розвивалась і вдосконалювалася. Це в інтересах місцевого населення і всіх громадян України. Тому скадовчани звертаються до народних депутатів всіх рівнів з вимогою, щоб вони вплинули на чиновників агропромислового комплексу району та області, котрі допустили відновлення рисосіяння поблизу дитячих оздоровчих закладів.
Вимагаємо від керівництва Скадовської районної ради, Скадовської районної державної адміністрації, Скадовської міської ради припинити співробітництво зі скоробагатьками-аграріями, котрі власні інтереси протиставляють інтересам Держави і шкодять розвитку дитячого курорту.
Вимагаємо від представників санітарних служб району та області неухильно виконувати Постанову Кабінету Міністрів України №703 від 18.05.1998 року «Про санітарну охорону Скадовської медичної зони у межах Скадовського району».
Закликаємо всіх скадовчан та жителів району підтримати наше звернення і в такий спосіб висловити свою небайдужу позицію.
Не на словах, а конкретними справами перетворимо наше місто на курорт державного значення.

Від імені ради Майдану депутат міськради Олена ПАНЬКОВА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення