ЗВЕРНЕННЯ до міського голови О.Ю. Яковлєва та депутатів Скадовської міської ради VII скликання

miska-rada_sajtМи, що нижче підписалися, члени територіальної громади Скадовської міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» висловлюємо занепокоєння щодо інформації, яка розміщена на офіційному сайті Скадовської міської ради, а саме: проект рішення «Про припинення шляхом ліквідації комунальної установи «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області», та публікаціями в Інтернеті з цього питання.

Станом на сьогоднішній день єдиним реальним, безальтернативним та безоплатним засобом захисту порушених прав малозабезпечених та соціально незахищених членів нашої територіальної громади є звернення до Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради. Як свідчить наш досвід, жодна інша організація не в змозі досягти тих соціально-правових результатів, що досяг вищезазначений Центр (до речі, він є відомим далеко за межами району та області).

Коли створювався Центр, міська рада проводила слухання щодо його доцільності, а сьогодні все робиться без погодження з громадою. Для нас незрозуміла причина ліквідації цієї установи, оскільки юридичні послуги, які надає цей Центр, є необхідними для нашої громади. Усі ми, люди, народжуємося рівними у своїх правах, але внаслідок тяжких життєвих обставин втрачаємо можливість відстояти навіть свої мінімальні права та потребуємо реального захисту. Жодна інша організація чи Бюро з незрозумілим фінансуванням не допомогли нам так, як допомогла комунальна установа «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради». За час свого існування Центром було розв’язано тисячі юридичних справ, від яких відмовлялись інші фахові юристи та байдужі до чужої біди чиновники.

Виходячи з принципу, що єдиним джерелом влади в Україні є народ, ми просимо вас вжити всіх дієвих заходів, спрямованих на збереження Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради, який є гордістю нашого міста та справжнім помічником нашої територіальної громади у складному процесі реформ.

З повагою до вас члени територіальної громади Скадовської міської ради:

УСЬОГО 124 ПІДПИСИ

УСЬОГО 124 ПІДПИСИ

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення