До ветеранів – з непідробною увагою

IMG_7597_сайтУчасники бойових дій Другої світової війни завжди охоче діляться спогадами про нелегкі роки юності, обпалені війною і политі власною кров’ю. Особливо трепетно чути такі спогади в ці пам’ятні травневі дні.

IMG_7629_сайтЖителька нашого міста Марія Петрівна Петриченко, котра народилася 1925 року, вже у сімнадцятирічному віці одягнула солдатську шинель. У такому ж юному віці до армії був призваний Микола Іванович Завгородній. А їх ровесниця Клавдія Дмитрівна Кривоногова під час війни була медсестрою, разом із фронтом, рятуючи поранених бійців, дійшла до Берліна. Микола Максимович Огерь, 1924 року народження, брав участь у бойових діях у складі ІІ Білоруського фронту. Наприкінці війни був важко поранений, та все ж із армією дійшов до Прусського кордону.

Усі ці ветерани нагороджені орденами і медалями та користуються щирою повагою серед скадовчан. А напередодні Дня Перемоги до них у гості завітала ціла делегація: голова районної ради Олег Старенький, міський голова Олександр Яковлєв, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Кириченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Сухоруких, голова районної ради ветеранів Людмила Безердян, депутат обласної ради Володимир Ку-ріков та помічник народного депутата України Федора Негоя Вадим Закусило.

Теплими словами вдячності, квітами і подарунками привітали вони ветеранів з наступаючим святом. І треба було бачити, як сяяли очі людей статечного віку від непідробної уваги гостей!

Кажуть, що минуле, яке ми зберігаємо у лабіринтах пам’яті, стає частинкою нашого життя. Ось чому всі покоління українців так свято шанують ветеранів війни.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення