І знову літо…

Сокольчук_сайтКурортний Скадовськ має не лише вагомий потенціал. Є й бажання у місцевої влади і мешканців з року в рік розвивати наше місто. З кожним курортним сезоном додається щось нове, що робить Скадовськ ще привабливішим для відпочиваючих.

Що й казати – всі скадовчани завжди з нетерпінням чекають початку нового курортного сезону. І це не дивно, оскільки саме у курортній сфері сьогодні існує реальна можливість заробляти гроші.

«Підготовка курортних закладів, підприємств торгівлі, зони відпочинку, міського господарства та сфери послуг до літнього курортного сезону є завжди одним із ключових питань для міської ради. У цей період у місті багато гостей, тому якісне обслуговування, належний санітарний стан усіх закладів та прилеглої території є візитною карткою Скадовська. Про це завжди йдеться на засіданнях виконавчого комітету міської ради».

Такими словами розпочав розповідь про те, як наше місто причепурилося на початку оздоровчого сезону, перший заступник міського голови Олег Сокольчук.
Коло питань, які вирішувалися напередодні літа, дуже широке. Роботи було багато, починали з обстеження берегоукріплювальних споруд на центральному пляжі, а завершили визначенням місць дислокації тимчасових торгових об’єктів і пунктів надання платних послуг на території зони відпочинку.

Сокольчук 1_сайтЛіто лише починається, а робота щодо впорядкування міських вулиць уже завершена. Дороги були очищені від піску та ґрунту, на десяти найбільш жвавих вулицях здійснені «ямкові» ремонти, оновлена розмітка та дорожні знаки. Так звані «лежачі поліцейські» вже змушують водіїв скидати швидкість біля гімназії та початкового навчального закладу по вулиці Гагаріна. А протягом літа подібні дорожні споруди будуть облаштовані біля всіх шкіл міста. Перевірено стан освітлення вулиць, а там, де виникла необхідність, замінили лампи. Давно завершена санітарна обрізка дерев обіч тротуарів.

Протягом весняних місяців безупинно велися роботи у прибережній зоні відпочинку. З моря вивезли сотні тонн камки, минулорічне сміття, завезли свіжий пісок та здійснили рекультивацію пляжів. Останніми роками на дитячому пляжі почав розростатися очерет і з ним донині ведеться справжня боротьба.
«Нинішні весна була доволі прохолодною, а тому й курортний сезон розпочнеться трохи пізніше. Проте вже чотири дитячих табори приймають юних відпочивальників, а у «Аврорі» діти ще з травня насолоджуються канікулами. Міські заклади відпочинку для дорослих – «Таврія», «Скадовськ», «Червоні вітрила» – завершили паспортизацію, працюють і приймають у свої стіни сотні людей», – розповів про справи колективів, зайнятих у сфері куротних послуг, Олег Миколайович Сокольчук.

Та наше місто – це не лише вулиці з прибережною зоною для прогулянок і відпочинку. Чи здійснюється робота з ремонту будівель, у першу чергу – кінотеатру «Скадовськ», який своїм обшарпаним виглядом псує імідж курортного міста? Виявляється, тут уже давно розпочалися ремонтні роботи. Можуть порадіти й працівники телестудії «Обрій», адже у міськраді заплановано протягом нинішнього літа зробити у приміщеннях телепрацівників капітальний ремонт. Та й з вулиці добре видно, як змінюється приміщення – біля нього вже покладено тротуарну плитку.
Читачі «Чорноморця» неодноразово зверталися до редакції з проханням дізнатися про подальшу долю «Зеленого театру», що знаходиться у стані занепаду, а його внутрішній двір густо заріс кущами і деревцями. Олег Миколайович повідомив, що і це питання знаходиться в стадії вирішення. Театр взяли під свою опіку власники містечка атракціонів. Вони виготовили проект реконструкції «Зеленого театру» і, як запевнив перший заступник міського голови, оновлений об’єкт культурного відпочинку людей буде виглядати не просто престижно, а й прикрасить паркову зону.
Тим часом у місті постійно працює комісія з обстеження функціонування в період курортного сезону санаторно-курортних і готельних закладів, об’єктів громадського харчування, пляжів, атракціонів. Проводяться заходи щодо попередження та ліквідації стихійної торгівлі у місцях, не призначених для такої діяльності. З метою формування в місті здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних напоїв та усунення порушень громадського порядку також проводяться численні профілактичні заходи.

Отож, з нетерпінням чекаємо піку курортного сезону. Він уже розпочався, щоправда, не так масштабно, як це бувало у минулі роки.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення