Оце так заспівали михайлівці!

Квартет_сайтУ фестивальній палітрі Херсонщини яскраво і самобутньо вирізняється обласний конкурс військово-патріотичної пісні «Опалені війною». Цей захід приурочений до 9 Травня і щороку проходить у селищі Горностаївка під патронатом обласного управління культури.

14 травня відбувся 11 обласний конкурс «Опалені війною». На велику сцену вийшли кращі з кращих колективи та солісти з усіх районів нашої області, щоб заспівати пісні про Батьківщину та улюблені фронтові твори. Оцінювало учасників високопрофесійне творче журі, яке очолив народний артист України, викладач Херсонського державного університету Харіс Ширінський.

Приємну звістку по поверненню з конкурсу привіз до нашого району квартет «Калини цвіт» Михайлівського сільського будинку культури (керівник Анатолій Токарчук). Виступ цього колективу став одним з найяскравіших на обласному конкурсі, за що квартет «Калини цвіт» був нагороджений дипломом І ступеня за високу виконавську майстерність.

Організатори запросили квар-тет до участі в конкурсі наступного року, а також залюбки чекають інших артистів нашого краю, адже по всій Херсонщині відомо, якими патріотичними є творчі колективи Скадовського району.

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення